Kit Taylor Ceylan Yayınları 1. Seri Sayı 016 - (17.03.1960)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Hoz Comics olsun Lal olsun tertemiz işler çıkarttılar maceraları eksiksiz tamamlayarak kolleksiyonerlere öyle bir iyilik yaptılarki sağolsunlar.Sayın Prince elleriniz dert görmesin çok sağolunuz.
Birde şu kapakları ayrıca yıllık olarak bassalar.Zagor kapak yıllığı yada Tommiks kapakları Teksas kapakları yada Mister No harika olurdu.Bir o konu çok zayıf kaldı.Benim de bu kapak resimlerine olan tutkum.İçeriği önemli değil kapak iyi ise hemen alırım kitabı sahaftan af yok.Böyle bir çalışma olmazsa kendim yazıcıdan çıktısını almayı düşünüyorum ama profesyonel firmalar tarafından bir el atılsa.Tarih sıralaması ile ressam ressam ayrılarak tam arşivlik olurdu.Hele Zagor kapakları şaheser.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Western sevgisi bir başka Marvel yada DC tamamda Western in tadı farklı geçen yine bir sürü Batman Süperman topladım onlarda müthiş çizgileri ama Zagor ve Teks eskilerden kalma bir dost gibi yada Zembla neşeli öyküler karekter tasarımları harika insanüstülükte çok güzel onda da Bilka Örümcek Adamları vazgeçilmezimdir.Renkli de çok güzel ama nostaljik olanları daha çok seviyorum.