Kit Taylor Ceylan Yayınları 1. Seri Sayı 003 - (17.12.1959)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994

2hwivll.jpg

Karargah komutanımız öyle üç tane Conan tarayıp arazi olamazsın dedi. Balkonda yatırılma korkuma rağmen başladım:D
Oldukça zorlu bir seri. Çok uzun zamandır listedeki kırmızların varlığı can sıkıyordu. Ben de Hoz'un Ocak 2012 tarihli yeni baskısından eksik fasikülleri tamamlamaya karar verdim. Orijinalleri gelene kadar iş görür diye ümit ediyorum.
Ayrıca aradaki sayıları da bir boşlukta tamamlayıp orijinal cilt paylaşımlarını da zaman içerisinde tam şekilde ekleyeceğim.

Karargah kumandanımız ERTUĞRUL üstadımıza ithafen...

Kit Taylor ve çizgilere gönül veren dostlarıma saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Gece 04. te kitap eklemeye kalkışınca bu tür hatalar olabiliyor.Kusuruma bakmayın.:)
Uyarı için çok teşekkürler dostlar.Link düzeltilmiştir.
Bu arada bütünlüğü sağlaması açısından 1-61 arası fasiküllerin tümünü alternatif anlamda yüklemenin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum...

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,847
Navajo Köyü
Hocam öncelikle elinize sağlık;
Bir sorum var ama;
Tommiks'in Kahraman Arkadaşı derken ne kastediliyor.
Bu ÇR'da Tom da var mı? Ya da ara ara ismi geçiyor mu?

Son düzenleme:

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Kit Taylor'a "Tommiks'in Kahraman Arkadaşı"denmesi Ceylan Yayınları'nın
yakıştırması.Hem Tommiks hem de Kit Taylor ortak çok özellikler taşıyorlar.Her ikisi de çok genç yaşlarda subay oldular.İkisi de kalede yaşıyorlar.Tommiks'in Suzi'si;Kit Taylor'un Claretta'sı var.İki kale komutanı da babacan tipli albaylar.Her iki kahramanın ayyaş dostları var.
Kit'in Frankie'si;Tom'un Konyakçı ve Doktoru.Maceralar aynı coğrafyada
geçiyor.İki genç de içki içmiyorlar.İkisinin de çok cins atları var.İkisi de çok nadir öldürmek için ateş ediyorlar v.s,v.s.