Kit Ranger Ceylan Yayınları Sayı 23 - Ölüm Tüneli

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
d8ylz4.jpg
Nlv86O.jpg

DBNWVO.jpg
2nXWmq.jpg

770WE5.jpg
X9Q8W7.jpg

Düzenleme öncesi bazı sayfalar...

İradesizlerin ve/veya iradi tercihleri yanlış olanların
istikballeri yoktur; ne yazık ki egemenlikleri de...

Tüm dostlara gönül dolusu sevgi ve saygılarımla...

52308R.gif

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
Çok teşekkürler. Galiba arada 22. sayı kırmızı kaldı. O da tamamlanınca macera keyfimiz kesintiye uğramdan okuyacağım. Tabii sizin ve seriye emek veren dostların sayesinde..

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
Önce Sarkomer'e bu nadide paylaşımı için teşekkür edeyim.Daha önce de
yazmıştım.Kit Ranger kalitesiz karton kapağı ve özensiz ciltlenmesi sonucu taranması çok zor.Kitabın sayfa sayfa dağılmasını göze alacaksın.Ne zaman bir Kit Taylor paylaşıldığını görsem içim cız ediyor.1961'den beri bir türlü maceralarını tam olarak(bırakın tamı dörtte birini bile okuyamadık!)okumak nasip olmadı.Olmayacak da.En son Hozcomics'in yayınladığı 10 cilt Türkiye'de Kit Taylor'un en çok macerasının yayınlandığı dizi oldu.Ceylan Yayınları'nın 3 seri halinde yayınladığı 91 kitap belki de sayfa ve macera bazında Hozcomics'i geçer.
Ama orijinal sayı takip ederek ve 1961 yılında çıkan Ceylan Kit Taylorlar'ın nostaljik kapaklarının yayınlandığı o 10'luk seri Kit Taylor yayınının en tutarlı dizisidir.Keşke şöyle parası çok aklı az bir yayınevi bu
seriye el atsa diyorum ama olmayacak duaya amin dediğimi de idrak ederek bu serinin yayınlanmayacağına kendimi inandırıyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Zafer hocamı ve paylaşımlarını özlemiştim.
Tam da nerede kaldı derken bu güzel Kit Taylor'la aramızda olması keyif ve mutluluk veriyor bana..
Zafer hocam bu seri neredeyse bitiyor.
Umarım diğer sayılar sizde vardır.
Olmazsa da dert değil buluruz bir yerlerden...
Yeter ki paylaşıma devam diyebilelim.
Sevgili caretta umarım dileğin yerine gelir ve tüm Kit taylor külliyatını Türkçe görebiliriz.
Saygı ve sevgilerimle.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
Nefis taranmış ve düzenlenmiş sayfalarla Kit Taylor okumak müthiş bir zevk ve keyif veriyor.Gönülden teşekkürler üstadım.

Daha önce de
yazmıştım.Kit Ranger kalitesiz karton kapağı ve özensiz ciltlenmesi sonucu taranması çok zor.Kitabın sayfa sayfa dağılmasını göze alacaksın.Ne zaman bir Kit Taylor paylaşıldığını görsem içim cız ediyor.1961'den beri bir türlü maceralarını tam olarak(bırakın tamı dörtte birini bile okuyamadık!)okumak nasip olmadı.Olmayacak da.En son Hozcomics'in yayınladığı 10 cilt Türkiye'de Kit Taylor'un en çok macerasının yayınlandığı dizi oldu.Ceylan Yayınları'nın 3 seri halinde yayınladığı 91 kitap belki de sayfa ve macera bazında Hozcomics'i geçer.
Ama orijinal sayı takip ederek ve 1961 yılında çıkan Ceylan Kit Taylorlar'ın nostaljik kapaklarının yayınlandığı o 10'luk seri Kit Taylor yayınının en tutarlı dizisidir.Keşke şöyle parası çok aklı az bir yayınevi bu
seriye el atsa diyorum ama olmayacak duaya amin dediğimi de idrak ederek bu serinin yayınlanmayacağına kendimi inandırıyorum.

Hala değişen bir durum yok üstadım.Zagor, Kit Taylor'u baskıda bir kaç kere döver.:Ğ
Temennilerine katılıyor,umarım tüm külliyat basılır bizde sahip oluruz diyorum.
Forumda Kit Taylor Hoz Comics paylaşımları da; şimdilik hayatın gerçekleri hobilere baskın çıktığı için yavaşlasa da, ilerleyen günlerde rayına oturacağını düşünüyorum...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Süper paylaşım gıcır gıcır olmuş ellerine sağlık. Söz çok anlamlı helal olsun kardeşim.