Reported Post by bin1surat

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
bin1surat has reported a post.

Reason:
Bu kitabın 1 ve 2. sayılarına ait linkler bozuk güncellenmeli..
Forum: SenSei
Assigned Moderators: ertuğrul, Mehmet Ali, direnc11, Colinmccay, uzung, büyük beyaz, sarkomer, SenSei, profesör, The_DarknesS, Gulyabani, kudretsabancı, yeryüzü, Melih41

Posted by: SenSei
Original Content:
Fleurs Carnivores / Etçil Çiçekler
Passe Decompose / Çürümüş Geçmiş
1

Fleurs Carnivores Tanıtım

Soleil Productions
Hikaye: J.D. Djian
Çizimler: Regis Penet
Çeviri: odenat
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2000
Dosya Türü: cbr
Sayfa Sayısı: 51
Tür: Western - Frankofon

O gece, New Mexico, Deming'de dört kadın şehirdeki at yalaklarına ve salondaki içki şişelerine bir sıvı boşalttılar. Ertesi gün dört sakallı adam bankayı, açılış saatinde soydular. Şerif Morley geldiğinde, geç kalmıştı zira bankacı Madsen çoktan zehirlenerek öldürülmüştü. Olayları inceleyen Şerif Morley, zamanın kumları altında örtüldüğünü sandığı bir geçmişin uyandığını anladı. Tehlikeli bir geçmişin.

jcU030954832181Wt4.jpg

RS9130954832242CWV.jpg

VFf130954832366PcH.jpg

indirmek için

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
theundead has reported a post.

Fleurs Carnivores / Etçil Çiçekler 2 (of 2) linkindeki odenat-sensei çeviri-balonlama çalışmasının her iki kitabının indirme linki kırılmış. Yenilemeniz dileğiyle. Şimdiden teşekkürler.

+18 ÇİZGİ ROMANDAKİ BU İSTEĞİ GÜNDEME GETİRİP SİTEYE YARDIMCI OLMAK İÇİN KIRIK LİNK BİLDİRİMİ YAPMIŞTIM LAKİN GÜNCELLEME YERİNE NİCKİMİN ALTINA TANITIM VİDEOSU EKLENMİŞ ÇİZGİ ROMAN ÜCRETSİZ OLMALI TİCARİ BİR KONUYA ALET OLMAK İSTEMEM AYRICA BU 2 KİTAPTA BENDE ZATEN MEVCUT BU BİLDİRİM VE PAYLAŞIMLARIMIN TAMAMININ SAYFALARDAN KALDIRILMASINI SİTE YÖNETİMİNDEN RİCA EDERİM.

Son düzenleme: