Killing 013 - Ölüm Maskesi (1.Seri)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

büyük boy Killing serisinden bir kapaksız sayı daha. Tabii ki şimdilik kapaksız, birazdan sayın Profesör'ün bunun hangi sayı olduğunu söyleyeceğini, Bakunin üstadın da konuyu görür görmez kapak ekleyeceğini biliyorum. Elbirliği ile seriyi tamamlayacağız kısmetse; 21 sayılık "mini" bir seri nedir ki şimdiye kadar tamamlananların yanında.

Sevgi & Saygı

Şimdilik Bakunin üstad gelene kadar 1. sayfa ile idare ediverin.

cd0001ftf.jpg
k001.jpg

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Vay vay vay ,
İşte gecenin sürprizi oldu bu.
Sevgili bakunin ' den artık kapakları bekleriz.
Emeği geçen ve geçecek herkese teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Sevgili gulyabani, maalesef hangi sayı olduğunu ezbere söyleyemeyeceğim. Hatta büyük boy seri benim aklımda 21 değil 20 sayı diye kalmış. Ama kapağın bakunin'den geleceğine garanti veririm.

Killing fotoroman olmasına rağmen benim için her zaman en sevdiğim çizgi romanlar arasında yer almıştır. Her macerasında bir çok kadınla birlikte olmasına karşın tek sevdiği kadın Dina'dır. Diabolik, Kızılmaske ve diğer tüm maskeli kahramanların maskesiz yüzlerini gördüm. Killing'i ise asla maskesiz tam yüzünü göstermediler.

Büyük boy Killing'lerden sonra cep formatta yayınlandı. Bunun yayını sona erdikten sonra benim hatırladığım ilk kez Son isimli bir gazetede ikinci sayfanın sol köşesinde boydan boya yayınlandı ve sonra başka gazetelerde de devam etti. Bir müddet sadece Killing için Son gazetesi aldım ama bu gazete sansasyon gazetesiydi ve çıplak kadın fotoğraflarıyla ticaret yapıyordu, yani kadın sömürüsü yapıyordu, almamaya başladım.

Killing'de baştanaşağı tüm kadınlar çıplak değil mi, söylediklerinle çelişmiyor mu dersen hayır çelişmiyor diyeceğim. Killing'i çıplak kadınlar için almıyordum. Killing'i kendisine has bir tarzda maceraları ve o güne kadar rastlamadığım şekilde kanundışı bir çizgi roman kahramanı olarak sevdim.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Killing'de benim en çok sevdiğim kareler kadınların yüz ifadeleri.
Ölürkenkiler tabi... :)
Sayı 13 olarak detaylandıralım ve kapakların olduğu linke de ilk mesajdan ulaşalım.
Bir de hikayenin eksik kalan sayfasını ekledim içine.
Teşekkürler ağabey.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
"Gulyabani" kardeşime emek ve fedakarlığı,
"timed" ve "ccahitkar" kardeşlerime vefakarlıkları,
sayın "profesör"e erinmeden yazdığı bir sayfaya yakın mükemmel bilgilendirmesi,
"albay" kardeşime harika espri yeteneğini kullanarak sayın "profesör"e yönelttiği
ve benim de cevabını merak ettiğim sorusu için teşekkür ediyorum.
Üstada gelince; başka söze ne hacet!
"Üstat" diyoruz; bence fazlasıyla hakettiği bir ünvanı taşıyor.
Hepinize can-ı gönülden teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili gülyabani,

Kitap nefis,tarama nefis..

Kapaklar da tamam.

Şu güzelim kitabı tam olarak kapaklı mapaklı yeniden bir düzenlesen harika olacak.

Herşey için teşekkürler.