Killing 012 - Generalin Hazinesi (1.Seri)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,045
Sarıyer
Değerli dostlarım,
Killing - Çizgi Roman Ansiklopedisi
bilgisine göre 1967 de yayınlanmış büyük boy seriye ait bir Killing fotoromanı. Kapak olmadığından sayı bilinmiyor.

Hafızam beni yanıltmıyorsa 1960 larda Son Havadis gazetesinde yayınlanıyordu Killing bantları.

Ansiklopedide anlatılmayan ya da benim göremediğim bir bilgide Killing'in Tombraks vari hızlı bir şekilde kılık değiştirme yeteneğidir.

Fotoroman taramak, çizgiroman taramaktan daha zor çünkü taradıktan sonra resmin renkleri ile oynanınca yazılar bulanıklaşmaya başlıyor tabii bunun bir nedeni de benim bazı şeyleri yanlış yapmış olmam olabilir. Her ne nedenle olmuşsa taramada meydana gelmiş kusurları hoş görmenizi rica ederim.

Killing severler ya da bundan sonra sevecekler için bir de haberim var; bu kapaksız Killing'lerden bir kaç tane daha forumda olmayan maceralardan var elimde, kısa süre sonra hepsi forumda olacak.

Sevgi & Saygı

cd0001mum.jpg
kill001.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Eskiden sanırım okudum birkaç sayısını.Açıklamalarınız ve çalışmanız için saygılarımı sunarım.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,864
NeverLand
Bu harika seriyi tamamlayabileceğimiz günler yakındır sayın abim.
Kapakların olduğu linki ilk mesaja ekliyorum.
Esas dosyanın içine atmanız yeterli.
Çok teşekkür ediyorum.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,538
Sevgili Gulyabani ,
Gerçekten muhteşem bir paylaşım.
Ben forumdakilerin haricinde herhalde başka hiç bir yerde bulunamaz diye düşünüyordum.
Çok büyük surpriz oldu. Devamını da heyecanla bekliyorum.
Ellerinize sağlık.