Kemik Sayı 067

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,771
İstanbul
49339927142_2e85906228_k.jpg

Son düzenleme:

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,453
7,965
Eksikler tamamlanıyor.
Allah eksikliğini göstermesin üstadım.
Canıgönülden teşekkürler.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,771
İstanbul
Tünelin ucu gözüktü! :)

Üstadım, aslında Kemik Dergisi'nin listede eksik görünen 76. sayısı, yıllardır forumda gizlenip dururmuş da haberimiz yokmuş :) Eksik kalan sayı, Lombak Dergisi'nin 77. sayısının orta sayfalarında yayınlanmış. DeeJay de yıllar önce Lombak Dergisi'nin 77. sayısını, orta sayfalardaki Kemik Dergisi'nin 76. sayısıyla birlikte tarayıp, forumda paylaşmış. Kendisine vermiş olduğu emeği için çok teşekkür ederim. Performans çok iyi olmadığı için ben yine de bu sayıyı tarayıp, paylaşacağım. Sonuç olarak, Kemik serisi bakımından bugün paylaşmış olduğum 67. sayıyla birlikte tünelden çıkmış ve seriyi tamamlamış olduk :)

Lombak Sayı 077

Son düzenleme:

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,222
İzmir
Üstadım, aslında Kemik Dergisi'nin listede eksik görünen 76. sayısı, yıllardır forumda gizlenip dururmuş da haberimiz yokmuş :) Eksik kalan sayı, Lombak Dergisi'nin 77. sayısının orta sayfalarında yayınlanmış. DeeJay de yıllar önce Lombak Dergisi'nin 77. sayısını, orta sayfalardaki Kemik Dergisi'nin 76. sayısıyla birlikte tarayıp, forumda paylaşmış. Kendisine vermiş olduğu emeği için çok teşekkür ederim. Performans çok iyi olmadığı için ben yine de bu sayıyı tarayıp, paylaşacağım. Sonuç olarak, Kemik serisi bakımından bugün paylaşmış olduğum 67. sayıyla birlikte tünelden çıkmış ve seriyi tamamlamış olduk :)

Lombak Sayı 077
tünelden çıkmışız haberimiz yokmuş desene, nereden de buldun çıkarttın üstad yine harikasın, biz yine de senin taramanı bekleyeceğiz.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Ellerine sağlık, üstadım. Arşivlerimiz çok güzel bir dergi daha kazanmış oldu.

Bağımsız olarak 76. sayı gelir diye sıralı listede ilgili sayıyı hâlen kırmızı tutuyorum. :)

aksamsefasi üstadımızın işaret ettiği üzere yine Lombak dergisi içinde yer alan 77. sayının sanki üç sayfası eksik gibi.

Bir de hani üstadlarımızın eli değmişken arşivimizi pırıl pırıl yapmak için birkaç sayıyı daha yenilesek... pdf taramaları var; alternatifleri gelse... Mükemmel olurdu... :)

Farkındayım, çok şey istiyorum. Asıl olan elbette sizlerin bunu istemesi... Bu iş için motivasyonu ve zamanı olması. Gerisi laf-ı güzaf.

Tekrar teşekkürler, üstadım.