Kedi Kız (Cat Claw)Alfa Yayınları Süper Cilt Sayı 02

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
claw000.jpg

Paylaşan arkadaşa teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bane Kerac'ın yazarlığı ve güzel çizgileriyle yarattığı Amerikalı olmayan bu süper karakter için teşekkürler.
1. cildin de paylaşılması dileğiyle, selamlar.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
ilk defa kedi kızı sizlerle okudum çizim ve konusu hoşuma gitti inşallah devamı veya başka kitabı vardır teşekkürler arkadaşım

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
ilk defa kedi kızı sizlerle okudum çizim ve konusu hoşuma gitti inşallah devamı veya başka kitabı vardır teşekkürler arkadaşım

Cat Claw ( Kedi Pençesi) Türkiye'de 9 sayı Kedi Kız adıyla Alfa yayınlarınca yayınlandı. Daha sonra 2 cilt olarak tekar basıldı. Yayının devamı gelmedi. Belki Avrupa baskıları elinde olupta yayınlayabilecek arkadaş vardır. O zaman serinin devamını görebiliriz.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Arkadaşım çok sağolasın Şubat_Mart döneminde bir ince arama yapmıştı gecenin köründe o zaman bulmuştum bunun ilk cildini hatta 2.cildi yok diye de üzülmüştüm dur bakayım sık kullanılanlarda varsa buraya hemen koyarım lakin yoksa yükler öyle koyarım ;) tabi kide amacım emeğe saygısızlık felan değil yanlış anlaşılma olmasın sadece isteyen arkadaşlara burdan yardımcı olabilmek.

Daha önce ki tritonx arkadaşımızın paylaşımı :
http://www.cizgidiyari.com/forum/kedi-kiz-cat-claw-alfa-yayinlari-sayi-1-t8649.html

Bu da benim Yüklediğim Alternatif link Afiyet olsun:

Kedi Pençesi Cilt 01 (Cat Claw [Namı diyar Kedi Kadın :D])

Özür Metni: Arkadaşlar bu konu başında ki Süper seri benim verdiğim link ise normal serinin ilk sayısı imiş bende yeni farkettim.Bu yüzden bende çok bozulsamda kusura bakmayın.:S

Son düzenleme:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
Arkadaşım çok sağolasın Şubat_Mart döneminde bir ince arama yapmıştı gecenin köründe o zaman bulmuştum bunun ilk cildini hatta 2.cildi yok diye de üzülmüştüm dur bakayım sık kullanılanlarda varsa buraya hemen koyarım lakin yoksa yükler öyle koyarım ;) tabi kide amacım emeğe saygısızlık felan değil yanlış anlaşılma olmasın sadece isteyen arkadaşlara burdan yardımcı olabilmek.

Bir kedi sever olarak dört gözle bekliyorum dostum.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
gerek çizimleri gerek konusu çok sağlam ama fazla tutulmadı galiba nedense.paylaşım için teşekkürler.