Kartal 1.Seri Büyük Boy Sayı 08 - 02.06.1961

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
img0001rok.jpg

Sevgili Nihat'ın (direnc11) hazine sandığından çıkmış bir tarih daha.
Tüm Çizgi Diyarı dostlarına.
Keyifle okumaları dileklerimle.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Hazine sandığı sahibine ve
ilk günki gibi yapan dostlarımıza
teşekkürler..
Saygı ve sevgilerimle..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
sınıfın çalışkanlarını ilan ediyorum......:D
eline sağlık uzung hocam,bu çalışkanlığının
hepimize örnek olmasını dilerim..:D

12 Şub 2010
15,006
543,642
Ceylan ve 1001 Roman dergilerinin gelişini haber veren Kartal dergilerinde farklı kategorilerden çizgi romanlar var

Ceylan ve 1001 Roman'ları sevenler Kartal'ın da tiryakisi olacaklar

Fazladan vestern öyküleri de var

Ama ilginç olan bir başka özelliği Cağaloğlu ürünü olmaması

Ankara Konya sokaktan dünyaya gelmiş

Rengi ve baskı kalitesi çok iyi, içeriği zengin

Altmış yıl geçmiş, şu anda Ankara merkezli bir çizgi roman yayıncısı yok

Çok değil, seksenli yıllarda bile Ankara'da altı yedi tane günlük yayınlanan gazete vardı Ankara'da, şu anda bir tane var mı bilmiyorum, yani yok

Ankara'nın Babıali'si Rüzgarlı sokakta bir gazete bürosu yok, CHP genel merkezi yok, adliye yok, tanınmış lokantalar yok, kültürü tarihe gömüldü

Şimdi gündüzleri inşaat malzemeleri işyerleri, geceleri ise batakhane görünümünde birahaneler var

Yazık oldu Rüzgarlı Sokağa

Neler oluyor Ankara'ya, ne oldu?

Diyar'da da Kartal'lar kimsenin dikkatini, ilgisini çekmiyor

Jet Logan, Hopkius, Şerif Dillon, Gladyatör Olca ve diğerleri sessiz, boynu bükük

Bir zamanlar Kartal'dı :(

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,879
Bu hazinelerde dostlarımın emeği ve özverisinin çok olduğu bilen birisi olarak gönül dolusu teşekkür ederim.
Güzel bir dayanışma neticesinde bize ulaşan bu değerli kitaplar için sağolun değerli dostlar.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,228
Sevgili profesör,
ilgimi cekmez olurmu 3-4 sene koştum kartal deergilerinin peşinde 2 yıl önce ingilterede tekrar basıldı kolleksiyonerler için önce onları aldım. sevindim bu haftada tam takım bizde basılanları satın aldım uzun uğraşlardan sonra şimdi akşamlar ilaç niyetine tek tek okuyorum bir yandan da bitmesin diye uğraşıyorum. ama heyhat biliyorum bitecek.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Demin Profesöre teşekkür mesajı yazmıştım.

Dostum madem bu Kartallar'dan haberin vardı da bana niye söylemedin. Ne diyeyim haber verenlerin de vermeyenlerin de canı sağ olsun. Aradaşım eline sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Sevgili profesör,
ilgimi cekmez olurmu 3-4 sene koştum kartal deergilerinin peşinde 2 yıl önce ingilterede tekrar basıldı kolleksiyonerler için önce onları aldım. sevindim bu haftada tam takım bizde basılanları satın aldım uzun uğraşlardan sonra şimdi akşamlar ilaç niyetine tek tek okuyorum bir yandan da bitmesin diye uğraşıyorum. ama heyhat biliyorum bitecek.

Beni şaşırtıyorsun sevgili deadlouse71

Nerede buldun da tam takım satın aldın, hayretler içinde kaldım

Güya sahaf gezerim, ama şu ana kadar tam takım bir yerde rastlamadım

Öte yandan tam takım edinmiş olman müthiş bir şey, tebrik ediyorum, hayırlı olsun

Seri tamamlandıktan sonra derlemeleri gelirse hakiki çifte bayram olur

Okumak için gerdek bekleyen damattan daha heyecanla bekleyeceğim:)