Blek ve Tarkan'a Dokunmaya Devam!

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231
Blek ve Tarkan'a Dokunmaya Devam!

Blek_rodi_b_y_m_day_olmu.jpg

Blek_ko_un_ngilizler_Blek_Abiyi_d_v_yorlar.jpg

Tarkan_Kurt_Boy_veriyor.jpg

Tarkan_lk_ma_araya_Getirili.jpg

Tarkan_Kurt_Ac_ma_Yetime.jpg

Tarkan_Kurt_Yemekte_Rahats_z_Etme.jpg

Son düzenleme:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231
1992 Tarihli Haftalık YORGAN Dergisi'den bir sayfa. Daha 16 çizgi roman kahramanı "rezil" edilmiş.
Çok güldüm sayın "Tex", nereden buldunuz bunları?. Ben hiç hatırlamıyorum, oysa bu tip parodilere karşı antenlerim hep açık olurdu, ben rastlamamış olsam bile meraklı olduğumu bilen bir dostum mutlaka bana yetiştirirdi!. Diğer 15 parodi macerayı da mutlaka bekleriz..​

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Çok güldüm sayın "Tex", nereden buldunuz bunları?. Ben hiç hatırlamıyorum, oysa bu tip parodilere karşı antenlerim hep açık olurdu, ben rastlamamış olsam bile meraklı olduğumu bilen bir dostum mutlaka bana yetiştirirdi!. Diğer 15 parodi macerayı da mutlaka bekleriz..​

scanfan dostumuza aynen katılıyorum Ahmet abi, diğer 15 kahraman kimler, en azından söylesen yani :(

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep

Antenlerini iyi aç, senin ve fındıkfındık için aynı dergiden 2 sayfalık bir BERNET çizimi tarıyorum. Bundan da 14 adet.Birinci sayıda yok.Şimdi