Çizgi Diyarı Yöneticilerinin 50 yıl sonraki Hali!

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Telefonla çektim bu nedenle biraz kötü oldu, ancak orjinali bende mahfuz, çok hoşuma gitti, paylaşayım istedim, başlıkta vurucu olsun istedim, ancak pek beğenmedim, daha iyi başlık önerisi olan varsa hemen değiştirebilirim..

feklavye.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,892
iskenderun-Hatay
Çoğumuzun yaşı 40 civarı, umarım ki 50 yıl sonra 90'lı yaşlarda da çizgi roman sevgimiz bitmez..(Gerçi ülkemiz şartlarında 90 yaşını bulmak çok zor ama:))

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Teşekkürler Savaş Abi,
Tam bizi anlatanıyor.
Eğer o kadar yaşarsak kesin bu muhabbeti yaparız.
:D

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,944
Yıl 2063. 1214üncü Çizgi diyarı zirvesinde buluşan çizgiroman severler dijital yayınlardaki kötü kaliteden şikayetçi oldular. kol saatlerindeki holografik ekranlardan çizgi roman okumaktan gözlerinin rahatsız olduğunu bildiren kimileri tablete hatta ve hatta gigante boy kağıttan çizgi romana dönülmesini savundular.

Site adminlerinden Savok, hala ve hala uçan arabaların icat edilmemesini şikayet etti. zirveye uçan kaykayıyla gelen fındıkfındık ise bu konuda çalışmaların devam ettiğini belirterek, konu hakkında torununun torunuyla bir çeviri üzerinde çalışacağına dair Savok'a söz verdi.

Çizgi Roman seslendirme konusuna önem veren site sakinlerinden Tarantula ise dişlerinin azalmasından dolayı artık r li ve s li sesleri çıkartamadığını belirtip seslendirme işinden affını istedi.

Yine site adminlerinden Bakunin, yeni neslin devrimci ve kuramcı Bakunini tanımadığından ve nikinin anlamını sormalarından dert yakındı. Ayrıca yıl olmuş 2063 hala asdefghjkl gibi nikler alınıyor diyerek bu konuda şikayetini yeniledi.

Kulak pillerinin tükenmesi üzerine şarj edecek bir yer bulamadıklarından zirve bir sonraki hafta tekrar edilmek üzere sona erdirildi.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Hayalimdeki diyaloglar.
Ben 50 bile değil daha önce göçmüş olurum kesin ama,tüm kardeşlerimin yaşamasını isterim,gönülden isterim o güzel diyaloglar ile dolu bir yaşamı.