Çizgi Roman Kahramanlarının Garip Halleri ve Hareketli Resimleri

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Çizgi Roman Kahramanlarının Garip Halleri ve Hareketli Resimleri
Sevgili dostlar beğendiğiniz resmin üzerine sağ tıklayarak resim url'sini kopyalayıp profilinize girip ekleyebilirsiniz.Konularınızın ve mesajlarınızın altında eklediğiniz hareketli resim görünür...

supermanearbullet.jpg
,
supermanearbullet1.jpg

man.jpg
,
hairy.jpg

woman.jpg

superman32.jpg
,
superman32callen.jpg

af15.jpg
,
af15kc.jpg

commiesupesclip.jpg
,
commiesupesbwqxq.jpg

supercrash.jpg

dcspiderman.jpg

Biraz da hareketli resim sunalım!...Sevgili dostlar beğendiğiniz hareketli resmin üzerine sağ tıklayarak resim url'sini kopyalayıp profilinize girip ekleyebilirsiniz.Konularınızın ve mesajlarınızın altında eklediğiniz hareketli resim görünür...

batman15.gif

daredevil7.gif

calvinhobbes.gif

nickfury4.gif

loislane29fhjgfjfhj.gif

as33tot.gif

bdkr1.gif

im128.gif

jla61322605316.gif

kirbytech.gif

ff51.gif

Aşağıdaki videoya bir göz atın...

ZAMANGEZGİNİ_BAYHUN ÖNTÜRK

Son düzenleme:

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Bunlar mükemmel şeyler özellikle fanların yaptığı böyle espirili şeylere bayılırım , örümceği güzel yakalamışlar teknik olarak gerçek örümceklerin ağı oradan çıkar :D.

Action Comic kapağı gerçek olmalı çünkü bu sayının Superman Red Son hikayesine ilham verdiğini duymuştum.

Hareketli kapaklar ise şahane görünüyor bilgisayara kaydettim hemen.

Videoda tam komediymiş :D altın çağın Flash'ına yer vermesi güzel olmuş teşekkürler zamangezgini

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Çok güzel, garip hallerde en çok tuttuğum da; Mister No'nun genellikle macera biterken, pırpırıyla havalandıktan sonra, uçaktan aşağıdakilere seslenmesi bir şeyler söylemesi ve aşağıdakilerin de çok güzel anlamaları motor sesine rağmen, sürekli aboneyim tarihi bilgilerinin Zaman Gezgini üstadım hiç kaçırmam sayende çok şey öğreniyorum ve görüyorum, teşekkür ederim.

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
Çok teşekkürler hocam bir tanesini kullandım bile :)

Fakat olmuyor, hareketli resimler büyük geliyor.

Son düzenleme: