KARAOĞLAN Delice'nin Dört Kızı / TAM MACERA

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,075
LPmP10.jpg
BX3XPL.jpg

JLmLaW.jpg
oQoQkQ.jpg

glElWZ.jpg
djmjGr.jpg

SUAT YALAZ Üstadın 75.Karaoğlan Macerasıdır.
Milliyet Gazetesinde ‘Bir Yudum Su İçin’ Adı altında 22-06-1975 / 14-09-1975 Tarihleri Arasında günlük Tefrika Olarak Yayınlanmıştır,aynı Macera Güneş Gazetesinde Macera Adı Değiştirilerek ‘Delice’nin Dört Kızı’ 28-10-1983 / 29-02-1984 Tarihleri Arasında yayınlanır.Kitap Olarak 2002 Yılında LAL Yayın evi tarafından Üçüncü kez Basılır.,Fransada 1975 KEBİR (Pour une goutte d'eau) Adıyla yayınlanır

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Değerli vefalı yeni bir katkıyla tekrara Karaoğlan sayfalarına dönmeniz ne iyi. Hayli nefis bir macera biyografisini üç beş cümle ile yazmışsınızki hayli değerli bir katkı olmuş.

Sırf çalışmanıza duyduğum saygı nedeniyle ve verdiğiniz katkı nedeniyle; bu sayfaların bir paylaşanı oluşla emeğinizi önemseyip indiriyorum. Bakıp değerlendireceğim. Değilse en az üç edisyonunu indirip okuduğumuz bir macera. Ama sizde böylesi katkılarda en azından bir emek olşla bir imzasınız bu nedenle, bu katkıya teşekürler.

12 Şub 2010
15,006
543,734
Az laf, çok iş misali özlü ve çok değerli bilgilendirme ile çoktandır okumadığım bu Karaoğlan macerasını okumakla değerlendireceğim bu cumartesi sabahını

Sevgili dostumu da, paylaşımı kadar özlemişim; hasreti bu şekilde gidereceğim

Teşekkürler, selamlar sevgili Hüseyin

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
Üstad her şey için teşekkür ederim ..Bir umutla gazete tefrikası sanarak indirdim ama farklı bir baskı çıktı.Sanırım lal baskısı yanılıyorda olabilirim...Olsun tefrika tadında diyelim..

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
abi teşekkürler bu güzel açıklamalarına.ayrıca gazete tefrikaları ile zenginleştirmen çok güzel olmuş.elinizde böyle örnekler varsa paylaşmanızı beklerim.saygılar.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,061
Teşekkürler

Uzun bir aradan sonra nihayet sevgili VEFALI dostumuzdan güzel bir paylaşım.
Forumumuzdan indirdiğim Lal- Karaoğlanlardan derleyip kendimce arşivime tam macera olarak " DELİCE'NİN DÖRT KIZI" nı katmıştım.
Ama kuşkusuz Değerli VEFALI dostumuzun çalışmaları bir başka güzel olur diyerek, 105 MB boyutundaki paylaşımınızı indirdim.
Yanılmamışım.
Her zamanki gibi mükemmel ve arşivimdeki yerini aldı.
Ellerinize emeklerinize sağlık.
Kendinizi fazla özletmeyin lütfen.
Bir Karaoğlan çizgiroman seven olarak tekrar teşekkürler.
(unuttum...neden 75...? bendeki macera listesine göre 76 görünüyor.)
Selam , sevgi ve saygılar.
HACILI

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,853
5,018

Sayın Vefalı ;

Çok zaman oldu Karaoğlan okumayalı. Sayende yeniden başlamak istiyorum. Tefrika bilgileri gerçekten de yararlı olmuş.

Uzun zaman oldu sana yazmayalı. Vefa'mız sürekli olsun !!!

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Eline sağlık vefalı dostum.
Emeklerin ve bu güzel paylaşım için teşekkür ederim.