Karaoğlan - Bozkurd Gelini

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Burası bugünlerde çok sessiz. Karaoğlan tutkunlarına yakışmıyor. İyi okumalar.

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

bilgibilgi

Kıdemli Üye
26 Mar 2009
154
574
tesekkur ederim altay1944. arsivimde olup olmadigini hatirlamadigim bir macera ama indiriyorum ve paylasimin icin cok tesekkur ederim. Kafam hic yerinde degil.. Hayatta herseyini kaybetmis bir insan psikolojisi icerisindeyim ki gercekten de sahip oldugum her seyi kaybettim. aklima gelen ilk sey ve aslinda tek, çizgi diyarı'na ggirmek oldu. Ne guzel insanlarsiniz sizler.. Zavallica komplexlerden uzak ve bir kardes gibi yurekten yakin olan.. En azindan bunu hissettiren... Ne mutlu bana ki sizleri taniyor ve sizlerle paylasim icerisindeyim.
Ne mutlu bana.. Sagolun varolun..

simuni

Yeni Üye
6 Ocak 2010
10
3
karaoğlan tutkunları ve gönül verenlere tskler

altay kardeş ellerine sağlık

cihan

Yeni Üye
17 Ocak 2010
4
0
KARAOĞLAN 1.SERİ Toplam 17 Sayı.Satın almak istiyorum.Kim yardımcı olabilir.

Suat Yalaz çok büyük bir usta ama eserlerine bu kadar ilgisiz bir usta yeryüzünde yok.60'lı yıllarda çektiği o güzelim Karaoğlan filmleri çar çur olmuş durumda,bazı sahneler yok.filmler yıpranmış.1960'lı yıllarda çıkardığı ilk seri Karaoğlan dergilerinin kalitesini tekrarlıyamadı.Lal Kitap belki iyi niyetle başladı ama,dergi ilgisiz kapaklarla,eksik sayfalarla,bazen kayıp sayfaların yerine (sanki bir çocuk çizmiş gibi) uydurma çizgilerle kapatılmaya çalışıldı.Hiç bir yayıncı kronolojik sırayı takip etmedi.Lal kitap yayına son verince www.suatyalaz.com da (sanırım 5 yıl oldu) kaliteli bir baskı ile takrar yayınlayacaklarını ilan ettiler,fakat geçen süre içinde ne sitede nede verdikleri sözde bir arpa boyu ilerleme oldu.

KARAOĞLAN-Bozkurt Gelini'ni i n d i r m i y o r u m.
(Yardımcı olun)

Ç İ Z G İ D İ Y A R I' nı bu günlerde ziyaret eden kimse yok mu?