KARAOĞLAN RENKLİ TAM MACERA  Saltuk Hocanın Sırrı – TAM MACERA

KARAOĞLAN RENKLİ TAM MACERA Saltuk Hocanın Sırrı – TAM MACERA

Karaoğlan Renkli Tam Maceralar

Like Tree47Likes
  • 44 Post By vefalı
  • 1 Post By sarkomer
  • 1 Post By profesör
  • 1 Post By altay1944

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27.Temmuz.2013, 20:22   #1
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

vefalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1259971
•Rep Seviyesi :
vefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond repute
Yeni KARAOĞLAN RENKLİ TAM MACERA Saltuk Hocanın Sırrı – TAM MACERA

Tam Macera
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

112.sayıdan 114.sayıya kadar Fasikül halinde tarama :

Konu vefalı tarafından (02.Ağustos.2013 Saat 21:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kapak resimleri karışmış (Gırgır 726) ile düzeltildi.
vefalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Temmuz.2013, 22:27   #2
Yönetici

sarkomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1689760
•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Karaoğlan ile Çalık'ın düştük peşlerine,
bu ceviz kabuğunu andıran kayıkta ne işlerinin olduğunu öğreneceğiz.
Tabii ki yine Sayın "Vefalı" vesilesi ile...
Çok teşekkür ediyorum sevgili kardeşim;
sağ olun, var olun.
Saygılarımla...

Beymelikli18 bunu beğendi.
sarkomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Temmuz.2013, 01:11   #3
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1831832
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Derlemeler önemli oldu.
Maceraları tam okumak zevkli.
Eline sağlık üstadım,teşekkür ederim.
Alt 28.Temmuz.2013, 01:28   #4
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1290682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Mükemmel bir arşiv oluşturuluyor..
Sağol vefalı..
Böyle okumak daha bir güzel..
Saygılarımla.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Temmuz.2013, 15:40   #5
Onursal Üye

erdallll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 378018
•Rep Seviyesi :
erdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond repute
Kara murat Karaoğlan derken müthiş bir arşiv oluşturdunuz.Ben kara muratları yapmıştım geçen yıl tolgaları yapayım demiştim birde ne göreyim paylaşımlar yapılmaya başlamış bile eee şimdi arşivimiz şenlendikçe bekler olduk bu arada tembelleştik galiba
erdallll isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Temmuz.2013, 19:10   #6

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Sarı Baltuk Hoca'nın Sırrı'nı bir de renkli okuyalım.

Çok teşekkür ediyorum sevgili dostum.
Beymelikli18 bunu beğendi.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Ağustos.2013, 21:07   #7
Süper Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Bilginize sayı 114 normal indirme ile açılmıyor.Sondaki s harfini siler yerine .rar yazarsanız sorun ortadan kalkıyor.Dahası macera 114 nolu sayıda bitmiş ama araştırmacı üstad maceranın aslını yani kayıp sayfaları Tay 20 lik seriden bularak tam macera kısmına eklemiş.Böylelikle asl olan macera eşsiz kimliğine kavuşmuş.Bunları Türkiyede bilen az kişiden birisiniz üstad .Herşey için teşekkürler.

sevgi & saygıyla
vefalı bunu beğendi.

Hz. Mevlânâ

altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ocak.2016, 00:58   #8
Yeni Üye

VAMPiRCi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
VAMPiRCi is on a distinguished road
Çok teşekkür ederim Üstadım. Sayende ilk defa baştan sona Renkli Karaoğlan okuyacağım
VAMPiRCi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ocak.2016, 10:57   #9
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 267286
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Çok teşekkür ediyorum sevgili üstadım.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Aralık.2017, 17:12   #10
Süper Üye

steinbeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 59
•Rep Seviyesi :
steinbeck will become famous soon enough
Çok tesekkür ederim.
steinbeck isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil