KARAOĞLAN RENKLİ TAM MACERA - Ötügen'in 4 Atlısı

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
file
file

Evet bu güzel seriye bir katkı da benden olsun. Renk açma işlemini uyguladığımda sadece renklerin üstünde beyaz leke oluyor bu yüzden uygulamadım. Bunun yerine CDisplay'in bize sağladığı güzelliklerden biri olan sağ üst köşedeki renk düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.

Taramaları için sevgili pali68 ve profesör'e teşekkürler. Bu seriye sonsuz katkısı olan Vefalı hocama küçük bir armağan :)
.cbr dosyalarını okuyabilmek için CDisplay linki:

.cbr linki:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
Eline sağlık, Abdullah. Senin ismini görünce
şaşırdım. Eline sağlık vallahi. Hahaha bir de
sürprizim var sana. Galiba şimdiye kadar hiç tarama
paylaşmamışsın :) Sayfa numaralarını 001,002
şeklinde numaralandırsan tadından yenmezdi.
Rar'da sayfalar doğal olarak karışık görünür.
Bu da rar'dan okuyanların moralini bozar.
Ama sen moralini bozma, hadi kolay gelsin :)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,617
hiçbiryerde :)
Seriye emeği geçen Palio6,Raven,Profesör,Ertuğrul,
Sarkomer,Timed,Kartal50 ve göremediğim
diğer güzel insanlara ve sevgili Abdullah'a teşekkürler...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Sevgili Apdullah PAYLAŞMAK GÜZELDİR sende güzel olan bir iş yapmışsın.Her hangi bir paylaşım yaparken çok daha güzel paylaşımlar yapacağına inanıyorum.Taramalarda emeği geçen diğer sevgili dostlarımıza,paylaşımların için sizede ayrıca teşekkürler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,636
Seriye emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkürler. Bu çizgi romanlar bizler açısından önemli, tarihimizi anlatıyor.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Sevgili abdullah öncelikle paylaşmak için gösterdiğin çabaya çok teşekkür ederim. Ancak yaptığın "diğer çalışmalar" ile artık fotoğraf işleme programlarını ustalıkla kullandığın ve "rar" düzenlemesinde sayfa sıralamasını bildiğin apaçık. Fakat bu çalışmaya gereken özeni göstermediğini düşünüyorum. Sevgili vefalı çok kibar şekilde paylaşımın için teşekkür ediyor ama ben biliyorum ki vefalı üstadımız bu seri için yeniden tarama yaparak hem derleme yapıyor hem de macerayı oluşturan fasikülleri yeniden veriyordu. Böylelikle üst düzey arşiv oluşturmanın mutena örneğini bizlere sunuyordu. Senin de katkı verme isteğini anlıyorum ancak en azından var olan paylaşımlara aşağıda örneğini sunduğum şekilde düzenleme yaparak katkıda bulunabilirdin. Bu konuya vereceğin katkı ve bu yöndeki eleştirime göstereceğin hoşgörü için şimdiden teşekkür ederim.

otugen13.jpg
otugen13kopyapep.jpg

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Sevgili abdullah öncelikle paylaşmak için gösterdiğin çabaya çok teşekkür ederim. Ancak yaptığın "diğer çalışmalar" ile artık fotoğraf işleme programlarını ustalıkla kullandığın ve "rar" düzenlemesinde sayfa sıralamasını bildiğin apaçık. Fakat bu çalışmaya gereken özeni göstermediğini düşünüyorum. Sevgili vefalı çok kibar şekilde paylaşımın için teşekkür ediyor ama ben biliyorum ki vefalı üstadımız bu seri için yeniden tarama yaparak hem derleme yapıyor hem de macerayı oluşturan fasikülleri yeniden veriyordu. Böylelikle üst düzey arşiv oluşturmanın mutena örneğini bizlere sunuyordu. Senin de katkı verme isteğini anlıyorum ancak en azından var olan paylaşımlara aşağıda örneğini sunduğum şekilde düzenleme yaparak katkıda bulunabilirdin. Bu konuya vereceğin katkı ve bu yöndeki eleştirime göstereceğin hoşgörü için şimdiden teşekkür ederim.

otugen13.jpg
otugen13kopyapep.jpg

PhotoScape'de bir daha denedim. Aydınlatmayı siyah-beyaza göre yaptığımdan oluyormuş o :D Ayrıca .rar dosyalama işini de hallettim yeni link birazdan geliyor :) Uyarınız için teşekkürler üstad :)

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard

Ellerine sağlık, sevgili abdullah. Derleme işlerine de el atarak foruma katkıda bulunma çabandan dolayı teşekkür ediyorum. Düzenlemelerin zamanla daha iyi olacaktır.

Sayfa numaralandırmasında yine karışıklık var :)

Hocam o zaman 2 hanelilere tek 0 mı koyacağım? :D CDisplay'de sıkıntı yok bende.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,146
Benim zaten beğendiğim derleme,eline sağlık sevgili kardeşim.
Emeklerin için teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,774
Eline sağlık sevgili abdullah
Teks'ten sonra Karaoğlan'a el attın.
Senden emindim zaten:)
Teşekkür ediyorum.