KARAOĞLAN RENKLİ TAM MACERA - Çin Duvarlarında Dehşet

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
000bjb.jpg

00atpt.jpg

!

33.sayıdan 40.sayıya kadar Fasikül halinde tarama :

!

!

Moderatör tarafında düzenlendi:

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Sayende Karaoğlan'ları da hem renkli, hem de derli toplu okuma şansımız oluyor vefalı kardeşim, teşekkürler...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Vefalı dostumuzdan harika bir Karaoğlan macerası daha. Hem tamamı, hem de renkli. Elinize, gözünüze sağlık...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
En güzel maceralardan biridir.Tek tek okumak bir yana böylesi güzellikte sunum bir yana.Eşsiz paylaşımlarınıza bir yenisi daha eklendi.Gönül borcumuz bir kat daha arttı.Teşekkürler gül yürekli dost.
Sevgi & saygıyla

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
teşekkurler bu güzel paylaşıma hem tam macera okuma keyfini yaşıyoruz hemde dergileri arşivimize katıyoruz.ne güzel.emekleriniz çok büyük.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Ne vefakâr dostsunuz, sayın vefalı! Bu vefa karşısında, minnet duygumu ifade edecek kelimeler kifayetsiz kalır elbette… Saygılarımı sunarım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Sizi böyle bir zora koştuğum için özür dilerim, ancak okuması gerçekten hoş, nitelikli bir derlemeye dönüşüyor böylece.. Sizin güzel taramanız da kaliteli bir arşiv çalışması haline getiriyor.. Çok teşekkürler.. Saygılarımla..

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Sizi böyle bir zora koştuğum için özür dilerim, ancak okuması gerçekten hoş, nitelikli bir derlemeye dönüşüyor böylece.. Sizin güzel taramanız da kaliteli bir arşiv çalışması haline getiriyor.. Çok teşekkürler.. Saygılarımla..

Sevgili savaş estağfurullah. Ben de bu tür paylaşımlardan keyf alıyorum, dostların yorumları başka paylaşımlara da yönlendiriyor beni.
Almanak ve specialler bittiğinde başka sürprizlerimde olacak.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Değerli çalışmanız hakkında daha önceleri kanaatımı belirttim.

Bu seriden olan "İnce Yılan Hanı" isimli macerayı nasıl temiz tarayacağıızı merak etmekteyim. Başka emek verirlerce daha önceki bu macera taramalarının kimi sayfalarında hayli bozukluklar var. Sizin elinizde neye döneceği şimdiden ilgim dahilinde.

Birde son iki taramanızda önceki taramalarınıza göre, sanki bir zaafiyet var gibi. Önceki taramalardaki beyazlık bu taramalarda yer yer yitip gitmekte gibi. Belkide yanılıyorumdur.

Ben taramadan ve taranan objenin bozukluğundan olacak yansımaların kaçınılmaz olarak taramaya yansıyıp yansımadığından gerçekten anlamam.

Sadece bir yararlanan olurla, bir çalışmayı diğer benzer çalışmalarıyla kıyaslar; olasılıkla da subjektif yargılara varırım galiba...

Seçkin emeğiniz için sizi kutlarım.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Çin Duvarlarındaki Dehşet, Vefalı'nın titiz ve saygıdeğer emeğiyle tadı damakta kalan bir şölene dönüşüyor.

Elini attığı alana taze bir kan, coşku ve kalite getiriyor

Teşekkür ve saygılar sunuyorum sevgili dostum

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,316
Tadı damağımda kaldı desem yeridir. Ne güzel bir paylaşma, vefakar arkadaşım eline gözüne sağlık.
Teşekkür ederim.