Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 150 - Kaplanın Adaleti

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
file
file

Dostlarım Karaoğlanın kaplanın adaleti adlı macera ressamımız suat yalazın gazete'de günlük tefrika olarak hazırladığı maceralardan biridir,ressamımız bu macerayı hazırlarken farklı boyutta hazırladığı için alışık geldiğinden farklı boyuttadır 186lık seride 170-173 serilerde ve 155lik seride fasikül olarak yayın görmiştür.Maalesf 186lık seride sayfa ekskleri olurken bu paylaşımı yaptığım 155lik seridede eksiklikler vardı tabiki bunlar orijinal baskıdaki hatalı yayınlardı.Profesör dostumun paylaşmış oldığu seriden bazı alıntılar alarak bu fasikülü eksiksiz biçimde faylaştım.Çercevelemede bazı sıkıntıları giderdim orijinal taramaya gerek görenler alttaki linkten faydalanabilirler:

Moderatör tarafında düzenlendi:

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,831
Ellerine sağlık üstadım aradaki beyazlarida orjinal olarak bekliyoruz şimdiden teşekkürler

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Kitap ehil ellerde gerçek haline kavuşmuş...
Çizeri, yayıncısı tarafından bizim kadar hırpalanan başka bir ülke çizgi roman okuru yoktur ...
Ama Hüseyin abi gibi usta ellerde bu tür hatalar çabucak halledilmekte..
Sağolunuz üstadım.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Çalışmayı indirdim. Ama henüz incelemedim. Sıcağı sıcağına teşekkür etme yazısı yazdı. Kapak 186 lık seride Bagantiğin kapağı olup hayli makbul.

Kuşkusuz sizin çalışmanızda ziyadesiyle makbul. Şimdiniz geçmiş taramalarınızla karinedir.

Elinize yüreğinize sağlık...

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,089
Sevgili Vefalı dostum,
Emekleriniz için çok çok teşekkürler.
Değerli dostlar,
Bir derginin bizlere ulaşıncaya kadar,
ne aşamalardan geçtiğini ve bize ulaştıran dostumuzun
nasıl zorlukları aştığını anlamak için
Vefalı dostumuzun verdiği aşağıdaki linkdeki paylaşımı da
Görmeniz gerekmektedir.
Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?
Tekrar tekrar teşekkürler Vefalı dostum.
Ellerine emeklerine sağlık.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
"En prestijli" Karaoğlan serisi olarak adlandırılan M.Yavaşça yayınlarının şu yaptığına bakınız. Bence bu macerayı berbat eden yayınevinin ta kendisi. Orta sayfaları kırpık kendince düzenlemeler, bir çok macerada 3-5 sayfayı çıkarıp formata uydurmalar hep bu serinin marifeti.
Tam sayfa olarak düzenlemeye çalıştım ama sanırım eksik kareler var.
Seriyi eksiksiz tamamlama gayretiniz takdire şayan Sevgili vefalı. Teşekkürler...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Üstadım nefis paylaşım.Bizim için harcadığınız emeklerinize çok teşekkür ediyorum...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
İş bilenin,at binenin,kılıç kuşananın..Bu paylaşımdada tüm teşekkür ve saygılar tabiki,vefalı dostumuzun..Ellerine sağlık..