Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 028 - Fedailer Alayı

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
D6ayA1.jpg
82JNOr.jpg

12 Şub 2010
15,006
543,719
Börklü Karaoğlan'ı çok severim. Kapak nefismiş.

Dipsiz ambar gibi hazinen var sevgili dostum
Ne kadar şanslıyız ki, cömertlik ve paylaşımlarınla bu hazineden sınırsızca yararlanıyoruz.

Teşekkür ve saygılarımı sunuyorum

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
İki güzel insan; biri 1.ve 2. serideki karaoğlanı, diğeri de 4. serideki Karaoğlarıın eksikliklerini hummalı bir şekilde ara vermeden imrenilesi bir özveriyle karınca işçiliğinde çalışıyorlar. Belki de çok yararlanıcı için hiç gereği yokken vefalının bu seriye yeniden bir katkı vermesi beyhude bir emek gibi görülüyordur.

Bu tür değerlendirmeler makulse de, özenli ve hassas bir kleksiyoner için bu öz veri fevkalade bir kıymet ihtiva etmektedir. çizgi romanda erbabı dil olmayan bu çalışmayı göremez. Hele profesörün 153 ile 158. sayılarını taraması tam bir yetkinlik bence.

Üstadım takdirle...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Bu macera değişik serilerde defalarca yayımlandı. Yani pek çok yerde mevcut. Ama şu aşağıdaki sayfa her yerde yok: :)

file

Amatör çizerlerimiz Suat Yalaz ustanın koltuklarını epey kabartmış olmalı.

Teşekkürler, Hüseyin abi.

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Börklü Karaoğlan'ı çok severim. Kapak nefismiş.

Dipsiz ambar gibi hazinen var sevgili dostum
Ne kadar şanslıyız ki, cömertlik ve paylaşımlarınla bu hazineden sınırsızca yararlanıyoruz.

Teşekkür ve saygılarımı sunuyorum

Bildiğiniz gibi Sevgili Dostum kapak Suat Yalaz çizimi. (2. Seri Yeşil Ejder 7.sayı) o nedenle hoşumuza gidiyor. 1. serinin tamamı ve 2. serinin ilk üç maceranın kapakları gerçekten muhteşem. Yağlıboya tablo gibi.

vefalı dostumuz istikrarlı paylaşımları ile övgüyü hak ediyor. Kızılmaske'de de aynı heyecanı hiç kaybetmedi 80 küsur sayıyı tek başına götürdü.