Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 095 - Camoka'nın İntikamı

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
file
file

file
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Suat Yalaz + Enfes Çizimler = Karaoğlan = Okuma Zevki = Teşekkürler Sevgili Vefalı...

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Altay'dan Gelen Yiğit - Camoka'nın İntikamı

1. seriyi kitap haline getirmek için, tam bu sayfayı yazdırırken, foruma bakayım dedim. Sevgili kardeşim "Camoka'nın İntikamı" maceralı 95. sayıyı taramış.Tesadüfün böylesi. Ellerine sağlık.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Benim hatırladığım daha doğrusu bayiden aldığım karaoğlan dergileri bunlardır...
Ve benim için en güzel sayılar da bunlardır.
Teşekkürler üstadım.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Öncelikle gönül dolusu teşekkürler Sayın "vefalı";
gönüller o kadar bir ki,
aynı kitabı neredeyse ben de bitirmiş,
96. sayıyla birlikte bugün yarın paylaşıma açarım diye düşünürken sizin paylaştığınızı gördüm.
Ellerinize, gözlerinize sağlık...
Sağ olun, var olun; saygılarımla...

EpD2A8.jpg
8QzXpk.jpg
zYMpQD.jpg

bayrakzaf.gif

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Öncelikle gönül dolusu teşekkürler Sayın "vefalı";
gönüller o kadar bir ki,
aynı kitabı neredeyse ben de bitirmiş,
96. sayıyla birlikte bugün yarın paylaşıma açarım diye düşünürken sizin paylaştığınızı gördüm.
Ellerinize, gözlerinize sağlık...
Sağ olun, var olun; saygılarımla...

...[/CENTER]

İşte bu da bizim zenginliğimiz...
Ben sarkomer düzenlemesi ile de okumak isterim.
Ve de beklerim.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078

İşte bu da bizim zenginliğimiz...
Ben sarkomer düzenlemesi ile de okumak isterim.
Ve de beklerim.

Kesinlikle size katılıyorum sevgili savaş.sarkomer üstadımızın paylaşımları bana hep örnek olmuştur.
Bekliyoruz sevgili üstadım.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Ne mutlu bizlere ki ustalar emek vermiş, taramış. Biz zevkimize uygun olanını okuyalım diye.
Teşekkürler dostlar.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
tablo gibi bir kapak iki arkadaş birden emek veriyor sadece bizler bir sayı daha okuyalım diye ne güzel bir durum değil mi...emeklerinize gönül dolusu teşekkürler...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Harika paylaşım için teşekkürler üstadım.
Sarkomer hocamın karaoğlan paylaşımını bekliyoruz.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Karaoğlan'ın bu serileri, en az bildiğim serileridir. Böyle güzel kapaklar olduğunu da bilmiyordum. İştahımı açtı:)

Derken Sarkomer hocamın da taramış olduğunu görünce, bunda bir hikmet vardır dedim.

Sevgili Hüseyin ve öteki tüm dostların değerlendirmelerine aynen katılıyorum. Emek verilmiş, taranmış, alternatif olarak mutlaka paylaşılmalı gerektiği düşüncesindeyim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Karaoğlan'ların en güzelleri siz değerli dostlar tarafından bizlere mükemmel sunuluyor.Ben bunların hepsini topluyorum.Teşekkürler, vefalı kardeş.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Değerli Vefalı ısınma hareketlerine başlamış görünüyor. Azminin elinde iş kurtulamayacağa benzer. Karaoğlan bütünselliği, çizgidiyarı sayfalarında özverili dostların gerekli ihtimamını görmekle birlikte; çizgidiyarı faaliyet geçmişine göre sanki hayli ihmale gelmiş gibi.

İşte Vefalı 155 sayılık rezerv ile bu gerçekliğin belirimi olsa gerek.

Teşekürler değerli vefalı.

Bu nedenle, Karaoğlana emeği geçen değerli profesör, sarkomer, Ertuğrul, erdalll, Vefalı, sali38 , Tex namı diğer Karaoğlan vs. gibi dostları bir kez daha anıp teşekkür etmek vefa gereğidir.

hemşinli

Aktif Üye
11 Eki 2014
224
677
Çok güzel bir kapak resmi.. Suat Yalaz ustanın hikayeciliği ve anlatım kalitesi enfestir.. bu güzel paylaşımlar için vefalı, KARAOĞLAN ve sarkomer'e teşekkürlerimi sunuyorum. :)