Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 001 - Karanlıklar Hakimi

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
file
file

file
file

Dostlar bu akşam boş geçmemek adına paylaştım :)
yıllardır 155 adet fasikül arşivimde mevcut, zaman içinde sağlığımız el verdiğince tek tek tamamını paylaşacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,646
Kasımpaşa
Sevgili Hüseyin abim sana sağlık ve uzun ömür diliyorum.
Zagor, kızılmaske, Ken Parker ve şimdi karaoğlan...
Hastasıyım abim...
Beklerim şimdi ben...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Sen ne iyi bir adamsın.
Harika paylaşım.
Karaoğlan'ın yeri bir başka.
Eline sağlık üstadım,teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Sen hep " bu gece boş geçmemek adına paylaşım " yap sevgili Hüseyin:)

Damardan 1. sayı bu

Sağlık ve iyilikler diliyorum sevgili dostum

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Tahminlerimiz boşa çıkmadı. Her çizgi roman sayfası ilgi alanım değil. Üstelik çizgi romanın diğer sayfalarına da çok katkı yapmış olduğunu okudum.Bu çizgi roman adına hayli özveri.

Ben kendi payıma Karaoğlan, Bahadır, Akbulut Kaan, Tolga, tommiks, teksas, Swing çizgiromanlarıyla igilendiğim için ara sıra göz atsam da diğer bölümlerde pek haberim olmuyor.

umarım öncelikle bu Karaoğlan serisinin eksiklerini tamamlarsın. Sonrasında da kendi estetik anlayışınızaa göre gerekli çalışmaları yaparsınız. çalışmalara kapılan insan az çok sağlık sorunlarını unutabilmektedir. Umarım sağlığınız iyidir ve bu çalışmalara el verir. Her şeyin başı sağlık.

Sağlık esenlik dileklerimle çok teşekürler değerli vefalı.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Hüseyin Bey, sevgili dostum. Sağlığına dikkat et ve bu serinin eksiklerini tıpkı "Kızılmaske"de olduğu gibi istikrarlı-bu sözcük şimdilerde çok moda- bir şekilde ama kendini yormadan taramaya bak. Ellerine sağlık . Teşekkürler...

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
718
Vefalı Üstadımızın, Kızılmaske ile birlikte Karaoğlan'ı da ele alması bizi çok sevindirdi. Sağlık ve mutluluk içerisinde bu serilerin bitmesini arzuluyorum. Emeği geçenlerin Allah gönlüne göre versin.:)