CAMOKA' NIN DÖNÜŞÜ (Tam macera)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
file

Ertuğrul ve Sarkomer arkadaşlar tarafından taranan 55-56-57 ve 58. sayıların temizlenmiş ve düzenlenmiş hali. Kapakların hiç biri Suat Yalaz çizimi olmadığı için yeni bir kapak düzenledim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
karaoğlan...ve camoka... vay albızın tohumu... teşekkürler karaoğlan.4 sayı birden tanzim edilip sunuluyor.ellerin dert görmesin...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Tam maceralara dayanamam :)
Hele böyle temiz bir işçilik sonucu elimize ulaşmışsa...
Çok teşekkürler Karaoğlan, eline koluna sağlık.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Haluk abiyi bile heyecanlandıran bu paylaşım bence de muhteşem olmalı..
Şimdi inmesini bekliyorum..
Ancak bunu karaoğlan ana başlığına mı taşısak ya da tam mecera derlemeleri diye bir bölüm mü açsak...
Bilemedim.
En iyi Nihat bilir..

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Benim de ilk indirdiğim bozuk çıktı. ikinci kez indiriyorum ama sonucu bilmiyorum.

Değerli karaoğlan çizgi roman konusunda vefalı gibi herkesin kolay kolay üzerinde durmayacağı konulara elatıyorlar. Üstelik bunu kendilerine arşiv edebileceklerken zorunlu olmadıkları halde paylaşıma açıyorlar.

Teşekürler...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,457
Kendi Koltuğunda
yalnız dosyanın yarısı bozuk
Benim de ilk indirdiğim bozuk çıktı. ikinci kez indiriyorum ama sonucu bilmiyorum.

Değerli karaoğlan çizgi roman konusunda vefalı gibi herkesin kolay kolay üzerinde durmayacağı konulara elatıyorlar. Üstelik bunu kendilerine arşiv edebileceklerken zorunlu olmadıkları halde paylaşıma açıyorlar.

Teşekürler...

Arkadaşlar indirdiğiniz cbz dosyasını rar la açıp tüm dosyayı çıkarın tekrar rarlayıp uzantısını cbr yapın dosya bozuk değil haberiniz olsun sağlam taranmış kimler taramış kim düzenlemiş toparlamış bi bakın...

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,759
İstanbul
Bu enerjinin ve üretkenliğin formülünü rica ediyorum Ahmet Abi. :)

Malum nedenlerle gereken ilgiyi gösteremediğim tüm çalışmaların için çok teşekkür ediyorum.

Haluk abiyi bile heyecanlandıran bu paylaşım bence de muhteşem olmalı..
Şimdi inmesini bekliyorum..
Ancak bunu karaoğlan ana başlığına mı taşısak ya da tam mecera derlemeleri diye bir bölüm mü açsak...
Bilemedim.
En iyi Nihat bilir..

Nihat forumu üç ay geriden takip ediyor. :) Halen göz atmam, arşivlemem gereken üç aylık konu var. Ama bir ara "Karaoğlan Tam Macera Derlemeleri" isimli bir alt forum yaratarak bu ve benzeri çalışmaları o başlığın altında toplayalım. Bu türden epeyce çalışma var çünkü.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,110
İstanbul
Ahmet Ağabey kitap haline getirecek şekilde hazırlamıştır ve kalitesi dört dörtlüktür.
Teşekkürler ağabey.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
İlk yüklenme anında indirilirken rar dosyası yarısı bozuk uyarısı verip açılmamıştı. Akabi indirme deneesinde, zaten ikinci indirmem başarılı olmuştu. Yani Sizinde belirttiğiniz gibi hiçbir sıkıntı yok.

Duyarlılığa teşekürler Değerli Karaoğlan