Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 085 - Kızıl Kule

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
file

file

Sevgili "direnc11" kardeşim şahsında tüm sevenlerine naçizane hediye olup,
kardeşimin annesine en kısa zamanda Allah (CC)'tan şifa diliyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Yavaşça yayınlarından bir eksiğin daha kapatılması amacına olan değerli katkınıza teşekkür ederim. Değerli Direnc11'in annesine, geçmiş olsun dileğimi belirtirim.

saygılarımla...

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Sevgili "direnç11", umarım sevgili annenizin ağır bir durumu yoktur ve dilerim ki bir an önce sağlığına kavuşur.Ben fırtınalı geçen yaşamımda annemle pek ilgilenemedim ve fazla kıymetini de bilemedim. Onlara sıkı sıkı sarılın ve daima onu çok sevdiğinizi tekrarlayın.

Aklım başıma şimdi geldi."sarkomer" dostumuza emeği için teşekkür etmeyi unutmuşum.

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Hazar denizi kıyısında geçen, entrika dolu bir Karaoğlan macerası. Karaoğlanı'ı bilipte bu macerayı şimdiye kadar okumayanlar kaçırmasın, bilmeyenlerde bir şans versinler, pişman olmazlar.

Teşekkürler üstat.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Çok teşekkür ederiz Sarkomer Hocam. Elinize, gözünüze sağlık.

Sizin vesilenizle sevgili Direnc11'in annesine de acil şifalar diliyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Forumda bu ara tarih sergileniyor.
Eline sağlık hocam,teşekkür ederim.
Nihat kardeşimin kıymetli annesine acil şifalar diliyorum,en kısa zamanda iyileşmesi dileğiyle.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Suat Yalaz'ın bu maceraları çok etkiler beni. Senaryoları, Suat Yalaz'ın üslubu ve kullandığı Türkçeyi çok beğeniyorum. Hele böyle 60 lı yıllarda yazıp çizdiği maceralar bambaşkadır.

Nihat kardeşimin annesine bir kez daha şifa bulması için dua ediyor, vesile olduğu ve çoktandır okumadığım bu macerayı yeniden okuma imkanı sağladığı için sarkomer hocamıza teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.