Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 008 - Dağlar Fatihi

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
cakojvcu2aebty54h.jpg

Maalesef kapaksız...

bayrakzaf.gif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Harika kitapları yine bizimle buluşturmuşsunuz.
Emekleriniz için teşekkür ederim.
Elinize sağlık hocam.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Kapak hiç sorun değil üstat tarama süper,paylaşım mükemmel ellerine sağlık.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Değerli üstad, aynı akşamda, sevdiğim üç ayrı kahramandan 3 ayrı fasikül paylaştınız. Çok teşekkür ederim. Elinize, gözünüze sağlık.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Paylaşım çok güzel üstadım. Kapakları sorun etmeyiniz. Vakti gelince tamamlarız. Teşekkür ve saygılar.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Daha dün Karaoğlan filminde yaşadığım hayalkırıklığı sonrası bu bölüm iyi gelecek :) Çok teşekkürler

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Daha dün Karaoğlan filminde yaşadığım hayalkırıklığı sonrası bu bölüm iyi gelecek :) Çok teşekkürler

Hayal kırıklıkları başladı.Son çekilen Karaoğlan filminden söz ediyorsunuz sanırım.Facebook/Çizgi Roman Derneği'nin sayfalarına 8 Eylül 2012 günü yazdığım yorumlarda;Bu filmin sonunun da dizi film gibi fiyasko olacağını ta o zaman yazmıştım.1960 lı yılların ortalarında Suat Yalaz'ın yaptığı Karaoğlan filmleri ile şimdikilerin Karaoğlan çizgi romanı ile ilgisi yok.Yönetmenler kendi kafalarına göre Karaoğlan tasarlayıp,film çekiyorlar.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Hayal kırıklıkları başladı.Son çekilen Karaoğlan filminden söz ediyorsunuz sanırım.Facebook/Çizgi Roman Derneği'nin sayfalarına 8 Eylül 2012 günü yazdığım yorumlarda;Bu filmin sonunun da dizi film gibi fiyasko olacağını ta o zaman yazmıştım.1960 lı yılların ortalarında Suat Yalaz'ın yaptığı Karaoğlan filmleri ile şimdikilerin Karaoğlan çizgi romanı ile ilgisi yok.Yönetmenler kendi kafalarına göre Karaoğlan tasarlayıp,film çekiyorlar.

Haklısınız, ne umdum ne buldum. Filme para harcanmış, efektler ve dövüş sahneleri fena değil. Ama gelin görün ki senaryo çok zayıf. Hele Bayırgülü'nün şu anki liseli kızlar gibi, onların deyimleriyle konuşması son derece sinirimi bozdu.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Gözüpek, sevimli ve haşarı (ben demiyorum, Suat Yalaz öyle diyor) kahramanımız Orta Asya'dan kalkıp at sırtında Trablus'a kadar gittiğine göre, durum vahim olmalı. Allah'tan o sıralarda da Amerika keşfedilmemişdi, yoksa bizim deli oğlan kesin bir kaç Siu, Delawere, Navajo, İnka, Maya, Aztek falan da keserdi.

Teşekkürler, üstad.