Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 052 - Cengiz'in Gazabı

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,105
İstanbul
file

file

Cildin son fasikülü.
Sevgili Nihat ve Savaş'ın arşivlerinden.
Çizgi diyarı dostları keyifle okusunlar diye tarandı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,174
Öncelikle
"benim arşivim sizin arşivinizdir" diyen
Savaş ve Nihat kardeşlerim ile
"sizler için emek harcadım, hayatımdan çaldım" diyen
"uzung" kardeşime gönülden teşekkürlerimi iletiyorum.
Zannedersem 13. cilt
ve bu fasiküller taranmışken
bir düzenlemeyle Cilt olarak da foruma konulursa
ilgili seriden bir eksik daha giderilmiş olur.
Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Kendi işinin (yüklendiği bir başlayışın), kendi takipçisi olan sorumluluk bilir değerlere, hep gıpta etmişimdir. saygıarımla...

yavaşça yayın illustarsyonu içinde; kapak çiziminde kullanılan eski kapak kopyaları dışıda kalan ve benim şu ana kadar site dahilinde gördüğüm tek eli yüzü düzgün ve karaoğlana benzeyen düzgün Karaoğlan kapak çizimi, bu olsa gerek.

Son düzenleme:

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Kitap sahibine, tarayan ve paylaşana çok teşekkür ederim. Karaoğlan 04. (Muhtar Yavaşça ikinci dönem) seriden üç fasikül daha tamamlandı.

12 Şub 2010
15,006
543,750
Tarayan, paylaşan uzung'a, kitap sahibi direnc11'e, benim kitabım değil diyen savok'a ve yorumlayan tüm arkadaşlara bir teşekkür de benden:)

En büyüğü de bakunin'e

Suat Yalaz'ın yayınladığı büyük boy serilere olan zaafım nedeniyle küçük boy Karaoğlanlara hep dudak bükmüş ve uzak durmuştum

Güneş serisi gibi büyük boy olan Karaoğlan okuma kararımı, Lal Kitap serisiyle bozmuş ve seriyi almış okumuştum. Bu serideki hatalar, bazı maceraların düzensiz ve sayfa karışıklığı hayal kırıklığı yaratmıştı

Diyarla birlikte tüm serilere yeni bir yaklaşımla bakmaya başladım. Muhtar Yavaşça serisi yapılan yorumlarla dikkatimi çekti

Bakunin'e çok şey borçluyum bu anlamda