Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 001 - Karanlıklar Hakimi

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
bvae9ilbqj9sd90v2.jpg

Paylaşıma devam...
Hatır bilen dostlar için taranmış olmakla birlikte link herkese açıktır.

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Bir ilk sayı
bayılıyorum başlangıçlara
Umut dolu, keyifli
böyle bir başlangıcı yaşatan
sevgili dostumuz sarkomer hocamıza
emekleri için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Mükemmel paylaşım,birinci sayı ve gönül dostundan olunca ayrı bir zevk,eline sağlık hocam,teşekkürler

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Sayın hocam hakikaten süper bir paylaşım bu. Bazen gerçekten siz dostların ellerinde neler olduğunu gördükçe şaşırıyor ve bunları paylaşmak isteyen insanlar olduğunuzu görünce de o kadar seviniyorum ki. Çok çok kıymetli bir kitap bu. Tüm samimiyetimle minnettarlığımı kabul edin.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili kardeşim siteminde yerden göğe haklısın ama insanın içinden gelmeli değil mi bazı şeyler?
Değerli kardeşim hakikaten ilkler hep heyecanlandırıcı sevgili Savok kardeşimin dediği gibi.
Bu harika ilk sayı için çok çok teşekkür ederim,ellerine sağlık,gönlüne sağlık.İyi akşamlar dilerim,hoşçakal.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sayın hocam hakikaten süper bir paylaşım bu. Bazen gerçekten siz dostların ellerinde neler olduğunu gördükçe şaşırıyor ve bunları paylaşmak isteyen insanlar olduğunuzu görünce de o kadar seviniyorum ki. Çok çok kıymetli bir kitap bu. Tüm samimiyetimle minnettarlığımı kabul edin.

Üstat,
mütavazi ve nazik mesajınız için asıl ben size teşekkür ederim.
Minnet duygusuna gelince; esas bu foruma, size, ve emek veren tüm dostlara minnet duygusu beslemesi gereken bizleriz.
Memnun olduğunuza çok sevindim.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Değerli hocam;
Bu ilk sayı bir anda beni yılar öncesine götürdü sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.yeni baskıları yapılsada bence çizgiroman anıdır ne olduğu gibi belleğimizde yer etmiştir.Anımsattığınız için şükranlarımı kabul edin.Saygılar.