Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 063 - Deniz Ejderi

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
file

file

Sevgi ve saygılarımla...

52308R.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Birbirinden güzel Karaoğlan paylaşımları. Eksik almamak için özen gösterilmeli. Teşekkürler, Sarkomer hocam:)

12 Şub 2010
15,006
543,776
155 lik serinin bu sayıdaki kapakları, 17 lik ve 186 lık serinin kapaklarını hatırlatıyor. Bazen kapak sahnesini özetleyen yazılar da yer alıyor bu kapaklarda. Karaoğlan'a ilk serilerden gönül vermiş olup da o kapaklara özel zaafı olan benim gibiler için ilgi odağı olması normal.

Deniz Ejderi macerasının başlangıcında Cengiz Han'ın sihirli bir asadan medet umması cihanı fethetmiş bir kişiye yakışmaz gibi görünüyorsa da, finalde çok gerçekçi ve kendisine yakışır bir tavır koymuş Cengiz Han.

Suat Yalaz'ın ustalıkla kotardığı senaryonun finali, Karaoğlan okurlarının Cengiz Han hakkında oluşması muhtemel önyargılarına set çekmiş oluyor.

Sarkomer hocamızın yeni tarz düzenlemesi, beyazlatmayı tercih ettiği versiyonlar kadar göz alıcı. Kitap kapağını elimde tutmuş gibi oldum. Ham taramanın o özel güzelliği de pırıl pırıl beyazlatılmış hali kadar güzel ve beğenilir oluyor.

Uzun süredir Karaoğlan bölümündeki sessizliğe son vermiş olması ise ayrı bir güzellik oldu. Teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
155 lik serinin bu sayıdaki kapakları, 17 lik ve 186 lık serinin kapaklarını hatırlatıyor. Bazen kapak sahnesini özetleyen yazılar da yer alıyor bu kapaklarda. Karaoğlan'a ilk serilerden gönül vermiş olup da o kapaklara özel zaafı olan benim gibiler için ilgi odağı olması normal.
bir güzellik oldu.

2.Seri. 14.Sayı, "Kanlı Saltanat" adlı maceranın son sayısının kapağı. Bu kapak aynı zamanda yağlıboya tablo gibi çizilen kapaklarında sonuncusu.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Karaoğlan ve Karaoğlan sevenleri
görmek, okumak yine keyif verdi.
Sararmış kağıtlarla, kitaptan okuma
keyfi de ayrı güzel. Tüm emekleriniz
için teşekkürler, sevgi ve saygılar
"Sarkomer" hocam...