Karaoğlan Haftalık Resimli Kahramanlık Dergisi Sayı 124 - Kızılkule

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
file
file

file
file

Dostlarım Karaoğlan'ın 4 fasikülde tamamlanacak macerasının ilk fasikülü diğer üç fasikülü de paylaşacağım. Maalesef kaliteli tarama için elimde nadide olan cildi parçalamak zorunda kaldım. Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Allah razı olsun aziz ve vefalı dostum. Bizler için gerçekten büyük fedakarlıklar yapıyorsun Allah razı olsun kardeşim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
...
Dostlarım karaoğlanın 4 fasikülde tamamlanacak macerasının ilk fasikülü diğer üç fasikülü de paylaşacağım. Maalesef kaliteli tarama için elimde nadide olan cilt'i parçalamak zorunda kaldım. Keyifli okumalar.

Sevgili üstadım bizim keyif alacağımız kesin.. Çizgi roman bir de karaoğlan olunca keyif katmerli.. Ancak ciltleri parçalamak bizlerin kaderi oldu.. Bazen düşünmüyor değilim neyi neden yaptığımızı ama bir mutlu insan geldi mi aklıma değiyor parçaladığım ciltlere.. Teşekkürler üstadım.. Saygılarımla..

12 Şub 2010
15,006
543,719
Sevgili vefalı dostum, seni çok iyi anlıyorum

Diyar için taranmak uğruna parçalanan kitaplar müzesi açılacak olursa inan bana sabaha kadar gezsek bitiremeyiz:)

Karaoğlan'ın en güzel maceralarının yer aldığı seriden bu cilt için teşekkür ediyor, selam, sevgi ve saygılar sunuyorum.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,122
1,363
Ne büyük bir mutluluk bizlerle paylaşman, gönlü yüce arkadaşımız, iyiki varsınız...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Bu macera lal kitap tarafından 34.sayıda yayınlandı ama herkesin bildiği(?) gibi lal bu güzelim macerayı yayın formatının bünyeye uymamasından kaynaklanan pratikliği ile 16-17.sayfaları keserek yapıştırarak ilginç bir çözümle yayınladı.Üstad işte sizin bu paylaşımlar tarihin gerçekliğine dönerek orginal seriyi okumamızı sağlıyor.Emek için teşekkürler.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
"Dostlarım karaoğlanın 4 fasikülde tamamlanacak macerasının ilk fasikülü diğer üç fasikülü de paylaşacağım. Maalesef kaliteli tarama için elimde nadide olan cilt'i parçalamak zorunda kaldım. Keyifli okumalar. Vefalı "

Yukarıdaki teşekkür mesajları içinde, işin duygusal boyutları halisane duygu ve temennilerle belirtmiş. Üstadlara aynen katılıyorum.

Elinde Karaoğlan çizgi romanı olup ta paylaşmayanlara inatla, ithaf olsun. Özverisiliğe karşı alicenapça ve sesiz bir özveri. Üstad böyle demiyorsa da Web paylaşımının mahsuplaşması oluşla bence sesiz ve gururlu bir baş kaldır isyanı gibi de okumak gerekir, bu parantez içini.

Sanırım böyle bir fedakarlığı 1944 Altay'da yapmıştı. Yeri geldi merhaba demek gerekir.

Selam ve teşekkürlerimle....

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Çok teşekkür ederiz sevgili Vefalı. Görünüyor ki verdiğiniz şey, artık sadece emekten ibaret de değil. Çoğu insanın kıyamayacağı ciltleri parçalayıp herkesin karşılıksız paylaşımına açmak, her babayiğidin harcı olmasa gerek. Sizin gibi insanların değerini biliyoruz. Var olun...

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,914
Parçaladığımız kitaplar oldukça fazla kazandığımız dostluklara değiyor.
Nadir ve oldukça değerli olan bu seriyi Harikulade tarama ve düzenleme
gerçek değerini vermişsin,çok teşekkürler Vefalı..

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
teşekkürler ağabey.evet artık diyar için cilt parçalamak bile güzel bir uğraş oldu.emekleriniz güzel karşılıksız paylaşım ve sonunda biz çizgi romanlara keyifli bir okuma...ben ısrarla güzel bir macera ve yayın listesi hazırlayalım diyorum.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Kullanıcı adınıza layık bir paylaşım üstadım. Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.