Karaoğlan Resimli Tarihi Kahramanlık Dergisi Cilt 25 - Camoka'nın İntikamı

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
İlk tanıdığım kötü adam Tarkan'da Orso'ydu. Ardından Camoka ile tanıştık. Ama Camoka Orso'yu yer.:)
Teşekkürler üstat, hepimize mutlu sağlıklı huzurlu bir yıl olsun.:)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çok teşekkür ederiz üstadım.Bizler için çok önemli bir seride olağanüstü katkılarda bulundunuz.
Saygı ve selamlarımızla.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Teşekkürler dostum sanırım sayenizde karaoğlanlar tamamlanacak...Dahası taramalarınızı inceledim ve koyuluk oranının çok yerinde olduğunu gördüm .sizden ricam eğer paylaşmayı düşünürseniz sizde var olan çizgiromanları sizin taramalarınızla pırıl pırıl okumak ve sitede görmek isterdim.Eğer vaktiniz olursa özellikle bu konuyu düşünmenizi rica ediyorum.sevgi&saygıyla.

Son düzenleme:

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,972
Kırşehirli
Katılımcı ve paylaşımcı ruhun temiz titiz çalışması, arşiv seçenekleri oluşturma bağlamında ve arşivi oluşmada hayli verimli bir olanağı ilgililere sunmaktadır. Teşekürler ve selamlarımla...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostum bu güzel paylaşım ile Karaoğlan serilende bir adım daha attık derken yine bana şaşırmak düştü...
Listede 24. sırada Ergenekon adlı 24. cilt var...
Arka kapağında ise 25. ciltte yayınlanacak maceranın Kızıl Kule olduğu duyurulmuş...
Şimdi benim çıkarımım bu seride yayınlanan ciltlerde fasiküller bir araya getirilmiş, senin yayınladığın seride ise yalnızca karaoğlan maceraları...
Şimdilik ben bu paylaşımları da 2. seri cilt bölümüne yerleştireceğim...
Daha sonra bir arşiv çalışması yaparız...
Teşekkürler, iyi yıllar dilerim.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,798
Sevgili dostum bu güzel paylaşım ile Karaoğlan serilende bir adım daha attık derken yine bana şaşırmak düştü...
Listede 24. sırada Ergenekon adlı 24. cilt var...
Arka kapağında ise 25. ciltte yayınlanacak maceranın Kızıl Kule olduğu duyurulmuş...
Şimdi benim çıkarımım bu seride yayınlanan ciltlerde fasiküller bir araya getirilmiş, senin yayınladığın seride ise yalnızca karaoğlan maceraları...
Şimdilik ben bu paylaşımları da 2. seri cilt bölümüne yerleştireceğim...
Daha sonra bir arşiv çalışması yaparız...
Teşekkürler, iyi yıllar dilerim.

Dostum ben Karaoğlan'ların hangisi hangi seriden karıştırmış durumdayım. Bu yüzden o tarafını hiç kurcalamadan, bilebildiğim kadarıyla elimdekileri tarayıp yüklüyorum. Hatalı bir durum oluşursa siz doğru konuma taşırsınız nasılsa. Sevgiler. İyi yıllar.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,798
Üstadım ellerinize sağlık emekleriniz için teşekkürler ham taraması varmıydı

Ham tarama var elbette. Mediafire yüklemesi devam ediyor. 600dpi taramıştım. Boyutu biraz yüksek geldi. Biraz küçültüp tekrar yüklüyorum. Mediafire yüklemesi biter bitmez linkini ekleyeceğim.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,828
Teşekkürler üstadım ham tarama hastasıyım tabir caizse beyazlatılmış seriden geri dönüş olmuyor ham tarama ise her zaman değiştirilebiliyor özellikle türk kahramanlar için nostalji yaşamış gibi hissediyorum emekleriniz içn sağolun

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın "kudretsabancı",
emekleriniz ve güzel düzenlemeniz için teşekkür ediyorum.
Selam ve saygılar...

52308R.gif

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953
Bu muhteşem eserleri okuyarak bir yıl başlarda muhteşem olmaz mı?
Çok teşekkür ediyorum üstadım.Size de güzel bir yıl diliyorum...