Karaoğlan Lal Kitap Yalaz Prodüksiyon Sayı 24 - Çöl Şeytanı

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,879
file

Değerli hocam, Altay dostuma en içten sevgilerimle. Bu seriyi tamamlayacağız. Az bir eksiğimiz kaldı. İyi okumalar arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Bazı sitelerde olduğunun aksine; ben, sen, o ayrımı yapılmaksızın fedakarca çalışılarak, emek verilerek, hiçbir beklenti olmaksızın paylaşımların yapıldığı bu güzide foruma üye olduğumdan beri siz ve diğer değerli kardeşlerim sayesinde anlatılmaz duygular içerisinde çok güzel anlar ve anılar yaşadım. Tüm emek verenlere (Bakunin üstat ile Ertuğrul, Neptunn,Kinowa, Mehmet Ali, Colinmccay, Börtecinefb, Serkan, Ravenx, Kroker,Vergilius, Altay, Savok, Hones ve diğer tüm değerli kardeşlerim) gönülden teşekkürler, sağolun, varolun...
Not: Yukarıda zikrettiğim isimler arasında atladığım olabilir.Lütfen gecenin geç vakti oluşuna verilsin. Örneğin "bozan"ve "pegasus" kardeşlerim ile diğer değerli kardeşlerim kusura bakmayın lütfen...

Son düzenleme:

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
Bazı sitelerde olduğunun aksine; ben, sen, o ayrımı yapılmaksızın fedakarca çalışılarak, emek verilerek, hiçbir beklenti olmaksızın paylaşımların yapıldığı bu güzide foruma üye olduğumdan beri siz ve diğer değerli kardeşlerim sayesinde anlatılmaz duygular içerisinde çok güzel anlar ve anılar yaşadım. Tüm emek verenlere (Bakunin üstat ile Ertuğrul, Neptunn,Kinowa, Mehmet Ali, Colinmccay, Börtecinefb, Serkan, Ravenx, Kroker,Vergilius, Altay, Savok, Hones ve diğer tüm değerli kardeşlerim) gönülden teşekkürler, sağolun, varolun...

Sevgili sarkomer, en çok mesaj yazanlardansınız. Sizce teşekkür mesajı dışında bir şeyler yazmanızın zamanı gelmedi mi ? Sizi tanımamızı sağlayarak bu yönde ilk adımı atabilirsiniz...

http://www.cizgidiyari.com/forum/adi-ustunde-anket-t10941p7.html

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Öncelikle Ertuğrul kardeşime teşekkürümü ileteyim.Bilirim oda benim gibi gönlü karaoğlana aşina olanlardandır.Sonra sarkömer kardeşime adımızı telaffuz ettiği için bir teşekkür edeyim ve kısaca konuya gireyim.Sevgili bozan moderatörüm küçük bir hatırlatma yapmış paylaşım konusunda ...Takdir okuyucunundur,siteye gelerek bizleri onurlandıranındır ,okuyan ve çizgiromana gönül verenindir...Kısaca söz biz paylaşım yapanların değil ,paylaşımı kabul edenlerindir.Sarkomer kardeşim bir şeyler yapmak istermi ,bırakalım onu kendisi düşünsün...bu kadar emek verenin içinde bir katkı sağlamayı birgün düşürür babında .benim ve sevgili Bozan kardeşimin ki sadece bir latife sağlıcakla...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sevgili sarkomer, en çok mesaj yazanlardansınız. Sizce teşekkür mesajı dışında bir şeyler yazmanızın zamanı gelmedi mi ? Sizi tanımamızı sağlayarak bu yönde ilk adımı atabilirsiniz...

http://www.cizgidiyari.com/forum/adi-ustunde-anket-t10941p7.html

Sevgili "bozan", teşekkür mesajlarını yazmamın tek nedeni; karşılıksız emek ve zaman harcayan, hiçbirini şahsen tanımadığım halde tarafımca "fedakar ve engin gönüllü " olarak kabul edilen değerli insanlara minnet duygularımı iletme nezaketi ve gereğinden ibarettir. Mesajınızda sanki bir rahatsızlık duygusu hisseder gibi oldum. Onlarca kişi hem bu harika siteden yararlanıp hem de bir teşekkürü bile çok görürken teşekkürden rahatsız olmanın nedenini anlamak mümkün değil. Şayet sizce bir sakıncası varsa ve bunu bildirirseniz yazmaktan vazgeçerim. Sağlıcakla kalın...

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
Sevgili "bozan", teşekkür mesajlarını yazmamın tek nedeni; karşılıksız emek ve zaman harcayan, hiçbirini şahsen tanımadığım halde tarafımca "fedakar ve engin gönüllü " olarak kabul edilen değerli insanlara minnet duygularımı iletme nezaketi ve gereğinden ibarettir. Mesajınızda sanki bir rahatsızlık duygusu hisseder gibi oldum. Onlarca kişi hem bu harika siteden yararlanıp hem de bir teşekkürü bile çok görürken teşekkürden rahatsız olmanın nedenini anlamak mümkün değil. Şayet sizce bir sakıncası varsa ve bunu bildirirseniz yazmaktan vazgeçerim. Sağlıcakla kalın...

Mesajımda verdiğim linkte , birbirimiz hakkında ufak bilgilerin olduğu bir anket çalışması var. Siz de katılırsanız memnun olurum. Size değer vermesem tanımak istemezdim...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Mesajımda verdiğim linkte , birbirimiz hakkında ufak bilgilerin olduğu bir anket çalışması var. Siz de katılırsanız memnun olurum. Size değer vermesem tanımak istemezdim...

Kardeşim verdiğiniz linkte kısaca kendimi tanıtmaya çalıştım. Teşekkürler, saygılar...

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
Önceki gün Bizanslı Zorba filmini izlemiştim,üstüne bu çok iyi geldi.Teşekkürler Ertuğrul Abi:)