Karaoğlan Lal Kitap Yalaz Prodüksiyon Sayı 41 - Kurt Başlı Sancak

Assad

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Ara 2014
2,503
44,662
Bosna
dpn0j0bie0sivdhwo.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,707
Paylaşımlarınızın hepsi ayrı birer değer.Teşekkürler, merakla takipteyim.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Bugün görüştüğümde Prince üstad elinde bu seriden eksikler olduğunu söylemişti.
Öyle bir yerden destek geliyor ki, serinin kısa sürede biteceğine kesin gözüyle bakıyorum artık :)
Teşekkürler dostlar, elleriniz dert görmesin.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Muhteşem iki dosttan gelen nefis paylaşımla,gözümüz gönlümüz şenlendi.
Çok teşekkür ediyorum dostlar...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Lal Karaoğlan'ın kendi yayını bu kadar yüksek çözünürlüklü değil...
Utandırmayın adamları...
Teşekkürler...
Çok güzel.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
bu seriyi yüksek çözünürlüklü olarak yükleyerek sitemize ve bizlere armağan eden üstadlarımıza çok teşekkür ediyorum. tek söyleyeceğim söz helal olsun sizlere dostlarım.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Valla anlamadığım konular olduğu için her iki taramayı da indirip inceleyeceğim. Biri diğerinin 4 katından fazla MB değerinde dpi'li. Aradaki farkı, fark edebilirsem eğer tabii ki daha güzel olanı arşiv yapacağım. Düşünüyorum da ne cevherler var. Gülen yüzünüz solmasın. Saygı ve teşekkürlerimle...

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Çalışmanızın her ikisini de inceledim. Bayıldım. Laf olsun torba dolsun ya da öylesine söylemiyorum. Bir kere kapak felaket güzel. Galiba cilt kapağı olduğuna mı nedir bilmiyorum. En önemlisi de tarama. Tarama o kadar yumuşak ki mecmua tutuyor gibi. Resim detayları kaybolmadığı gibi sertlik göze çarpar bir hırçınlıkta değil. Şu ana kadar olan diğer nefis taramalar da harika ve inanın olağanüstü güzel.

Çoğu zaman taramalarda resimler bana göre çok sertleşmiş ve kalınlaşmış olmakla, göze ağır görünüyor. Detaylar kaybolduğundan ince kısımlar sanki kesikli kopuklu çizilmiş resim kompozisyonu gibi bir izlenim vermekle kaybolmuş detay boşlukları gözle tamamlanan resimlere dönmüştü.

Yine de sizden önce taranmışlar da, sizinkiler de bir harika. Taramadaki usluplar farklı olmakla bambaşka güzellikler saçılmakta...

Değerli Prince ve Drezko-Assad ikilsine çok çok teşekkürler.

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Efsane ikiliden yine efsane bir paylaşım.Üstelik Hızır acil gibi eksik kalan bölümlerden gelen bir eser.
Bu değerli çalışma için kendilerine çok teşekkür ederim.
Kalitede çıta gittikçe yükseliyor.
Üstelikte 600 DPİ taramanın düzenlemesi o kadar sıkıntılı ki.
Çok müteşekkirim kendi adıma.