Karaoğlan Hayat Neşriyat Renkli Seri Sayı 16

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
file

Elimde bulunan son sayı arkadaşlar.... Bu seriyi de tamamlayalım diğer üç sayıyı bekliyoruz
İyi okumalar dilerim arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Olağanüstü bir iş çıkardın sevgili Cengiz..
Umarım kısa zamanda geri kalan sayılar da eklenir..
Tüm çaban ve 400 dpi'lık emeğin için çok teşekkürler..
Sevgilerimle..

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Elinizden gelen katkı nedeniyle ve ekstradan özel tarama yapmanızın elden gelenin de biraz fazlası oluşuyla teşekkürler.

Dileğinize katılıyorum. Benim için işin tuhaf yanı, bu serinin; yani hayat neşriyatın şimdiye dek olan taramaları içindeki maceralar, bilip okuduğum maceralardı. "Selçuklu'nun Şeref sözü" isimli macera sadece Karaoğlan maceraları listesi içinde tanıdığım, lakin okumadığım bir macera da ne yazık ki sizde yokmuş. Belki de bir süre bu macerayı okumaktan yine yoksun kalacağımız anlaşılıyor.

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Çok teşekkür ederim sevgili dostum; eliniz, kolunuz ağrımasın.

Ben 400 dpi olayına takıldım. Neden 400 dpi taradınız? Matbaalara baskı için gönderilen dergi, gazete, kitap, reklam broşürü vb.şeyler bile 300 dpi hazırlanır. Daha yüksek çözünürlüğün gereksiz olduğu söylenir.

Aydınlatırsanız sevinirim.

Saygılar sunuyorum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,176
Tarihi bir vaka olan Abbasiler ile Fatimiler arasındaki hilafet mücadelesi etrafında çizilen güzel bir macera...
Büyük bir keyifle indiriyor,
emekleriniz için teşekkür ediyorum.
Sağ olun, var olun.

bayrakzaf.gif

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Birileri mutlaka çıkacaktır.
Eksik sayıları tamamlamak için.
Eline sağlık değerli dostum.
Teşekkür ederim.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
emekleriniz için teşekkürler en kısa zamanda inşallah 3 sayıda paylaşılır ve böylece unutulmaya yüz tutmuş kitaplarımız arşivlerimizde yer alır.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Karaoğlan

Elinizde serinin tümünün olduğu umudunu taşıyordum. Umarım devamını gelir. Zeki Bey'in dediği gibi "eksik sayıları tamamlamak için birileri mutlaka çıkacaktır". Emek verdin ellerine sağlık.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Teşekkürler sevgili cengiz.Bu sayıda atlamış olduğum sayılardan,ellerinize sağlık.