Karaoğlan Hayat Neşriyat Renkli Seri Sayı 01

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,657
İstanbul
file

Söz verdiğim gibi tifdurik baskı Karaoğlanlar tarama yüksek olduğundan ikiye bölüyorum umarım beğenirsiniz
İyi okumalar arkadaşlar

[/SIZE][/COLOR]

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
77 sayıyı tez zamanda tamamlayarak gönüllerde taht kuran üstad eminim bu seriyide tez zamanda çizgiroman severlerle buluşturursunuz.Verdiğiniz emek için şimdiden teşekkür ediyorum.
sevgi & saygıyla

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
Çok güzel paylaşım.
Birinci sayıdan başlayıp sona erecek bir seri gibi gözüküyor.
Eline sağlık cengiz,teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,709
Tamamlanmasını dört gözle beklediğim ve izlemeye aldığım seride sevgili cengiz'in emeği büyük

Teşekkür ediyorum dostum

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Tarama için çok teşekürler. Bir karaoğlan gönüllüsü olmam hesabıyla bu katkınıza teşekürü vefakarlık adettim.

Taramayı indirdin mi dersen, indirmedim.

Malum, emeği yadsınamaz denli çok ama büyük boyut olmasından ötürü indiremedim. Bunun yerine sevgili Vefalı'nın taramasını indirip inceledim. Değilse daha önce değerli tex'in aynı sayı ve aynı yayın evi iktbaslı taramasını indirmiştim.

Selam ve saygılarla...

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
Değerli cngz1 kardeşim. Karaoğlanın 36-37 yıllık bu dergisini nereden buldun böyle. Bende bu neşriyatın tüm srisi vardı maalesef arkadaş kurbanı oldu. Sayende o kayıp kitap ve yıllarımın telafisini senin sayende tamamlayacağım. Ellerin dert görmesin. Karaoğlanın bu serisi benim için büyük bir hazinedir. Diğer maceralarını sırasıyla indireceğim. Hakettiğiniz rep puanınızı fazlasıyla gönderiyorum.....