KARAOĞLAN-Hayat Neşriyat Renkli Seri No:13

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
00mrm.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Tex üstadımız hazırlık sürecini sessizce geçtikten sonra yeni başlayan birisi için oldukça güzel çalışmaları arka arkaya paylaştı.

Karaoğlan'ın bu serisi içinde Suat Yalaz'ın Sony Ringo'sundan da sayfalar içermesi itibariyle oldukça ilginç.

Ellerine sağlık, tex üstadım.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Hayat Neşriyat Karaoğlanlarının yayını tarihinde çizgi roman okumaya ara vermiştim ve yayının farkında bile olmadım. Ayıldığımda artık geç olmuştu ve bir arada bulma şansım olmadı.

Diyardaki dostların bu seriyi tamamlamasını gözleyeceğim.

Emek verenlere, verecek olanlara teşekkürler.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Hayat Karaoğlan 13. sayının liki kırık .lütfen yeniden yükleyebilirmisiniz?

Sevgili Gökçe Günel; linki hemen yenileyecektim,Mediafire'ye baktım 13.sayı da linkte silinmiş.Nedenini bilmiyorum.Yeniden tarayıp,yükleyeceğim.Ama biraz sabır rica ediyorum.Kitap başka yerde ancak Kasım'ın ortalarına doğru yapabilirim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Sevgili Gökçe Günel; linki hemen yenileyecektim,Mediafire'ye baktım 13.sayı da linkte silinmiş.Nedenini bilmiyorum.Yeniden tarayıp,yükleyeceğim.Ama biraz sabır rica ediyorum.Kitap başka yerde ancak Kasım'ın ortalarına doğru yapabilirim.
Sayın 'tex' tekrar taramanıza gerek yok sizin taramalarınız arşivimde var media'ya yüklemeye başladım bitince linki yazarım.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Karaoğlan

link eklendi

Teşekkürler Sevgili "altay1944.Tamda şu anda 1965 Baskısı ERGENEKON'u tarıyordum.Lal Kitap'ın baskısını beğenmediğim için yeniden tarıyorum.Biliyorsun orta sayfalar tek sayfa gibi çiziliyordu o zamanlar.Lal kesip kırpıp ayrı ayrı sayfa yapmıştı.M.Yavaşça da ÖLÜM YOLDAŞI nda aynısını yapmıştı.Ama onun ilk baskısını bulamadığım için kırpık haliyle taramıştım.