KARAOĞLAN-Hayat Neşriyat Renkli Seri No:1

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
ilk sayıyı bende hazırlamıştım iki bölüm halinde yüksek taramıştım benden hızlı çıktın 16 sayı bende mevcut teşekkürler Tex

13.Sayı da birazdan geliyor.Bir arkadaş bana kapağı eklemeyi anlatsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Değerli Tex,

Umarım elinizdeki mevcut arşivi (varsa tabii) form sayfaları kullanımına açarsınız. Özellikle de yavaşça yayınlarından eksik olanları servis etmeniz dileğimiz ve beklentimizdir.

Teşekürlerimizle.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Değerli Cngz 1 sizi sayfalarda teşekür mesajları yazımıyla tanıyorum.

Elinizde arşiv olduğunu belirtiyorsunuz. Hem de KARAOĞLAN! Neden bizi mahrum bıraktınız ki?

Sitem etmez miyiz?

Şaka şaka. Biliyorum ve umarım ki forma kakınızı verirsiniz.

Selamlarımla...

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Yardım isteğimde hemen mesaj göndererek beni yüreklendirip,teşvik eden arkadaşlara ve ÇD ailesine açık teşekkürlerimi sunuyorum.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
M.Yavaşça Serisi

Değerli Tex,

Umarım elinizdeki mevcut arşivi (varsa tabii) form sayfaları kullanımına açarsınız. Özellikle de yavaşça yayınlarından eksik olanları servis etmeniz dileğimiz ve beklentimizdir.

Teşekürlerimizle.

Karaoğlan-M.Yavaşça serisinden bir miktar var.Sitede olmayanları tararım.Ayrıca "Semerkand Casusu" nu yeniden taramayı düşünüyorum.Şu anda mevcut olanın bazı sayfalarında yazılar kesilmiş,tarayıp,beyazlatıp,tam macera olarak paylaşıma sunacağım.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Bugün benim için sürprizlerle dolu keyifli bir gün oldu. Atilkurt dostumuzun balonlama çalışmasından sonra tex abimiz tarama - düzenleme işine hızlı bir giriş yaptı. Bu girişimlerin tüm dostlarımıza örnek olmasını dilerim.

Teşekkür ediyorum.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Karaoğlan-M.Yavaşça serisinden bir miktar var.Sitede olmayanları tararım.Ayrıca "Semerkand Casusu" nu yeniden taramayı düşünüyorum.Şu anda mevcut olanın bazı sayfalarında yazılar kesilmiş,tarayıp,beyazlatıp,tam macera olarak paylaşıma sunacağım.

Bu müjdenizi ve paylaşımcılığınızı tekrar kutlarım. Gerçekten Karaoğlanımız adına hayli heyecan verici bir paylaşım.

Çok çok teşekürler değerli Tex...

12 Şub 2010
15,006
543,758
Kaç gündür paylaşımları takip edemedim, neler olmuş neler

Arı kovanı gibi maşallah, herkes harıl harıl faaliyette, yardımlaşmada Diyar şantiyesinde

tex dostumuz taramaya başlamış, hem de en harikalarından

Sanırım benim de ilk taramalarım Karaoğlan ilk serilerdi ve hep böyle sevgili dostlardan yardım alarak başarmıştım, zamanla alfabeyi sökmeyi becerdim:)

Teşekkür ediyorum, saygılarımla.