Karaoğlan Haftalık Resimli Kahramanlık Dergisi Sayı 003 - Buzlu Çöller Tilkisi

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
6wAfxwf.jpg

Sayın "Ak Saçlı KARAOĞLAN" şahsında Diyarımız üyelerine...
Saygılarımla.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Benden başkasının görmediğine inanamam...
Bu kadar olağanüstü bir kitap ve ondan daha da güzel bir tarama..
Profesyonel bir disiplin içerisinde titizlik ve şaşmayan bir düzenlilikle yapılan bir paylaşım..
Bazı insan iyi ki varlar dedirtir ya Sevgili Recep beyimiz de o insanlardan.
Sağol dostum.
Saygı ve sevgiyle..

12 Şub 2010
15,006
543,776
Kapaktaki sahnenin olduğu kare, çizgi roman dünyamın unutulmazlarından
Oratokul 2. sınıftayım, El İşi dersi gibi bir şeydi, cilt yapıyoruz
O zamanki yaşıma göre tuğla kalınlığında Tarım Bilgisi kitabımı ciltleyeceğim
Kitabı forma forma ayırıp tahta bir düzenekte formalara dikiş atmışım
Sonuna bu karenin olduğu Karaoğlan fasikülünü de eklemiş ve dikmişim
Arkadaşımdan ödünç aldığım preste sıkıştırdıktan sonra bıçakla kenarını kesimiş ve cilt yapmışım. Kapakta kalın mukavvayı bez cilt kapağıyla kaplamış ve tutkallamışım
Öğretim yılı bitmiş, Tarım Bilgisi dersi geride kalmış ama o cilt atılmamış, Karaoğlan dolgusu:) nedeniyle
En sevdiğim kitabım olmuştu
Maceranın çoğunu zaten Akşam Gazetesinde tefrika edilirken okumuşum
Güzel maceraydı Buzlu Çöller Tilkisi
Halen en sevdiğim Karaoğlan maceralarındandır

Sağ ol sevgili Bay_x dostum
Bundan sonra istediğin kadar Samanyolu, Gelincik veya Fotoroman tarayıp karargah komutanımıza nisbet yapabilirsin:D

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
güzel,müthiş vede harika bir paylaşım.sahafların tanesine 50-100 tl gibi fiyat biçdiği bu nadide eserleri karşılıksız bizlere sunan bu güzel insanlara gönülden teşekkürler.güneş gazetesinde oynayan buzlu çöller tilkisi bu çizimden farklı diye biliyorum...lal serisindeki ile bu aynı herhalde.okuyunca anlarız.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Sevgili Recep Bey, bu ve 4. sayıyı bana mı ithaf ettin. "tex" yerine "teks" yazmısın. Belki de teks adlı üyeye ithaftır. Rumuzumu KARAOĞLAN olarak değiştirmek istiyorum.(yöneticilere duyurulur) Ne olursa olsun emek vermişsin ellerine sağlık. Bu sayıları bize ve formumuza kazandırdığın için sonsuz teşekkürler..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,149
Karaoğlan ayrı bir dünya.
Okurken insanı farklı duygular yaşatan,
maceranın içinde hissettiren farklı bir çizgi roman.
Teşekkürler sevgili dostum.
Güzel paylaşımlar ve emeklerin için ne kadar teşekkür edilse azdır.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
Sevgili Recep Bey, bu ve 4. sayıyı bana mı ithaf ettin. "tex" yerine "teks" yazmısın. Belki de teks adlı üyeye ithaftır. Rumuzumu KARAOĞLAN olarak değiştirmek istiyorum.(yöneticilere duyurulur) Ne olursa olsun emek vermişsin ellerine sağlık. Bu sayıları bize ve formumuza kazandırdığın için sonsuz teşekkürler..

Özür dilerim Ahmet ağabey, yanlış yazmışım. Karaoğlan 2, 3 ve 4. fasiküller şahsınıza ithaf edilmiştir; çünkü siz benim Ak Saçlı Karaoğlan'ımsınız. Saygılarımla.

Gabby

Onursal Üye
18 Haz 2012
265
1,450
… O zamanki yaşıma göre tuğla kalınlığında Tarım Bilgisi kitabımı ciltleyeceğim…

Hem Tarım Bilgisi Kitabı hem de tuğla kalınlığında ise kaçarı yok aşağıdaki kitaptır.:)
Ne heybetli kitaptı ama, çantanın yarısını tek başına doldururdu.:)

Karaoğlan arka kapağındaki Akşam gazetesi reklamını her gördüğümde uzun uzun incelemekten
kendimi alamıyorum, çok başarılı. Büyük usta İhap Hulusi Görey'in yaratıcı reklamlarını anımsatıyor.

Teşekkürler Bay_x...

14idfk3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Bu macera hayli değerli çizim ve anlatımın zahmetiyle ortayakonmuş bir macera gibi durmaktadır.

Bu değerli macerayı kazandırmanızdan ötürü şahsınıza tebrikler ve teşekkürler.