KARAOĞLAN Kaplanın Adaleti-İntikamı (Tam macera-Düzenleme)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep

DOLGU SAYFALARI ORİJİNAL TARAMADA.

Tarama: Profesör.

2. Seri de 170-173.sayılar arasında yayınlanan (M.Yavaşça Yayınları'nın heder ettiği) bu macera 48 sayfa.
Dört sayılık maceralar hep 80 sayfadır.
Yayınlandığı yıllarda benim bir türlü alışamadığım ve sevmediğim dergi neredeyse şimdiki mizah dergileri boyutunda.
Suat Yalaz'ın daha önceki maceraların orta sayfalarında çini mürekkebinin sulandırılması ile yaptığı çizimler bu maceranın tümünde denenmiş. O nedenle beyazlatma sırasında bazı taramaların çok açık gri olan yerleri kayboldu.
Enine yatık olan sayfalar , kapak, silinen kenar çizgileri ve yazılar yeniden düzenlendi.

Son düzenleme:

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
çok güzel bir tarama yaparak bizlere bu güzel çizgi romanı sunduğunuz için çok teşekkür ederim. karaoğlan'ın lal ve tay yayınlarında çıkan maceralarınıda siz ve değerli ekibiniz bu kaliteli tarama gibi yaparak sitenizde yayınlayabilirseniz ben ve karaoğlan çizgi romanını seven üyeleriniz çok mutlu olacaklardır.
iyiki bu siteyi kurarak bizlere eski güzel günlerimizi hatırlatıyorsunuz.
siz ve ekibinize çok teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili Ahmet abi sunum yazını okurken eyvah dedim beyazlatma nedeni ile kayıplar var galiba diye düşündüm ancak haksızlık etmişim...
Mükemmel olmuş sevgili ağabeyim.
Çok teşekkürler.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,972
Kırşehirli
İlk taramalardaki gerek ikinci ve gerekse 4. serideki silik ve okunamaz denli belirsizleşmiş yazılar en azında belirgin hale gelmiş. Çalışma gerçekten iyi olmuş. İlk arşivleri bunların düzeltilmiş olanlarıyla değiştim.

Emeğinize bu kabil düşünceler ortaya koymanıza ve çalışmanıza sağlık.

Teşekürler.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Değerli dostum
Samimi söylemem gerekirse lafı uzatmayacağım.
Sevgili Savok dostum gibi düşünmüştüm.
Ama hiç de öyle değil.
Mükemmel bir tarama, mükemmel bir düzenleme.
Emeği geçen siz dostlarım;
Sevgili profesör ve sevgili KARAOĞLAN ( isimler profilinizdeki gibi yazılmıştır)
Ellerinize emeklerinize sağlık.
Selam,sevgi ve saygılar
HACILI

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,876
Eline sağlık değerli dostum.
Kitapların çoğunun başına gelen durum.
Eksik sayfalar,karelerin kaybolması çizgi romana
ve okuyuculara yapılan en büyük zulüm.