Karaoğlan Sayı:137 Tibet Fedaisi

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
file

Vefalı abimize itafen saygılar keyifli okumalar....

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Teşekkürler.

Kapaktaki yazıyı yazan Karaoğlan yazısını yanlış yerden bölünmüş. "Karaoğla' nın" :)

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
erdallll üstadımız kaldığı yerden devam ediyor, kendisine teşekkür ederim.

Derginin arka sayfasında yine Karaoğlan Yayınları'ndan çıktığı müjdelenen "Deyvi Kroket" mecmuasının tanıtımı var. Forumda bu başlığa dair herhalde tamamı Haluk abi tarafından paylaşılan Meral Demirer ve Sis Yayınları'na ait sayılar mevcut. Galiba Karaoğlan Yayınları'na ait olan seriden (artık kaç sayı çıktıysa) sadece bir sayı var. Serinin diğer sayıları için yine Haluk abiye güveniyoruz. :)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
erdallll üstadımız kaldığı yerden devam ediyor, kendisine teşekkür ederim.

Derginin arka sayfasında yine Karaoğlan Yayınları'ndan çıktığı müjdelenen "Deyvi Kroket" mecmuasının tanıtımı var. Forumda bu başlığa dair herhalde tamamı Haluk abi tarafından paylaşılan Meral Demirer ve Sis Yayınları'na ait sayılar mevcut. Galiba Karaoğlan Yayınları'na ait olan seriden (artık kaç sayı çıktıysa) sadece bir sayı var. Serinin diğer sayıları için yine Haluk abiye güveniyoruz. :)
Birgün o yayınlarda çıkar.Ama herşeyi de haluk babamızdan beklemeyelim bence istanbul da olsam ben kepçe istanbul kazan arardım.Bir yerlerden birgün onlarda çıkar.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Karaoğlan paylaşımlarını görünce keyfim yerine geliyor.:D
Sağolasın can dostum.
Emek dolu paylaşımlar için teşekkür ederim.