Karaoğlan Sayı 48-Ölüm Yoldaşı

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
file

çizgi diyarına keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Ellerine sağlık sevgili erdallll. Daha önce G.Yavaşça serisinden bu macerayı taramıştım ama yayıncı özellikle orta sayfaları kesip, kendilerine göre düzenleyerek anlaşılmaz bir biçime sokmuştu. Şimdi özgün yayından okuma olanağını verdiniz bize. Umarım maceranın tamamı elinizde vardır.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Sevgili Erdal adınız, webde taranan Karaoğlan edinimi nedeniyle; özellikle de hem birinci seri ve birinci serinin ikinci devam edisyonlarını bulup tarama bağlamında: Sevgili profesör, değerli Karaoğlan; üstat Ertuğrul ve daha niceleri gibi özdeşleşir bir anılmayı hafızalarda çağrıştırmaktadır.

Her alanda olamamaktansa, bir alanda da olsa; bizler farkında da olmasak o alanın kullanıcı dünyasının hafızasında olmak her halde hafızasında canlandıranlar için bir anlam keyfiyeti olsa gerek.

Bence ne mutlu.

Bu çok güzide (seçkin) edindirim için;

Sevgilerle...

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
Ellerine sağlık sevgili erdallll. Daha önce G.Yavaşça serisinden bu macerayı taramıştım ama yayıncı özellikle orta sayfaları kesip, kendilerine göre düzenleyerek anlaşılmaz bir biçime sokmuştu. Şimdi özgün yayından okuma olanağını verdiniz bize. Umarım maceranın tamamı elinizde vardır.

abi 59 sayıya kadar var şimdi 49 sayıyı tarıyorum bu seferki taramalar iyi olmuş mu tarayıcıyı değiştirdim önceki taradığım sayılardan kötü olanları tekrar tarayabilirim.saygılar.