KARAOĞLAN Haftalık GençlikveKahramanlık Dergisi Sayı 186 Dağlar Benimdir 23.08.1967

12 Şub 2010
15,006
543,756
file

file

Karaoğlan 2. serisinin son sayısı.
Adı ve boyu ilk 166 sayıdan farklı olmasıyla 2. Seri içinde sanki ayrı bir seri gibi olan 20 Sayının sonuncusu.
Arka kapağında 3. serinin müjdesi var.

Sevgili bay_x şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Benim için en güzel hediye! Yıllardır arayıp bulamadığım bu serinin son fasikülü... Ağabey ne kadar teşekkür etsem kifayet etmez; ellerinize sağlık.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
2. serinin beklenen son sayısı nihayet vuslatı şahaneye avdet oldu. Şaka bir yana inci tanesi değerinde bir arşiv kazanımı. Bazen diyorum kisevgili profesörümüz bu işler için mi yaratılmış.

En bulunmazları, en beklenmedik anda, bulunur yapmakla; bence sadece okur olmayan, dikkatli ve tarihselliği özümseyen takipçilerine pek çok kes olduğu gibi yine bu kes de şaşkınlıkla hayranlık vermektedir.

Baki selamlarımla...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Yapılacak en güzel paylaşımlardan sonuncu sayısını sevgili profesör son noktayıda koymuş.Bu serinin bir özelliğide son 20 sayı bulunması, karaoğlan serilerinin içinde en zor olanıdır.Koleksiyoner arkadaşlarımız ile sohbette fiat olarak son 20 sayının yani 166-186 arası fiat olarak 166 sayısıne eş değer olması,inanın abartmıyorum.İşte çizgidiyarı paylaşımcı üyeleri böyle nadide bir eseri paylaşmaktan hiç geri kalmaması.Teşekkürler sevgili dostum,hep bizimle ol,hep beraber olalım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Müjdeler var karaoğlan serilerini takip edenlere.. İşte serinin son sayısı, bulunmayanı, çok az olanı... Ama artık Diyar'da var.. Teşekkürler üstadım, saygılar!.