Karaoğlan Haftalık Resimli Kahramanlık Dergisi Sayı 005 - Yeşil Ejder (04.03.1964)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
file

Tarama dostum bay_x'e ait.
Bu seri teks dostumuz için taranmıştır.
Kendisine armağanımızdır.
Tüm dostlara iyi okumalar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Kıymetli armağanınız için teşekkürler. Çok makbula geçti. Tarayan ve düzenleyen dostlarıma teşekkürler. (Bu kapak Faruk GEÇ'in çizdiği tek Karaoğlan kapağı)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Kıymetli armağanınız için teşekkürler. Çok makbula geçti. Tarayan ve düzenleyen dostlarıma teşekkürler. (Bu kapak Faruk GEÇ'in çizdiği tek Karaoğlan kapağı)

Bu yorum birdenbire herşeyi değiştiriyor, paylaşıma güzellikler katıyor.. Farklı bir gözle bakmama sebep oluyor.. Tabi kitabı tarayıp paylaşanlara da teşekkür etmek şart.. Ama şu sıralama konusunda biraz daha özen iyi olacak sanki.. Bu iki yöneticiyi cezalandırmalı, bütün karaoğlan serisini tekrar okutmalı.. Teşekkürler, saygılar..

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Uzun bir Karaoğlan sayfası suskunluğundan sonra, bayram şekerleri gibi bir güzelliğe kavuşmak, ne mutluluk verici. Sağolsunlar ki birkaç kadim dostta bu takdimi sese, ses katan sözler yazışla; günümüzü ziyadesiyle manalı kılmaktalar. Bu tarihselliğe gönül veren değerlere çok teşekkürler...

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli

Sevgili tex bu sayfaların anmasını kezlerce hak edecek denli özverini biliyorum. Tıpkı profesörümüz gibi, değerli vefalı gibi, sayfa yöneticileri gibi vs. Zaten adınız zihnimizde bu nedenle burgulu vida gibi nakşedilmiş durumda.

Gazete yayını olan "Alamut Kalesi'ni" unutmadığımızı, bir not düşmek bağlamında; tarihselliin şölenini yaşadığımız bu sayfaya, bu nedenle bu umudumuzu andım. Sevgiler...

12 Şub 2010
15,006
543,758
Puxa vida ( Karaoğlan'la ne alakası var şimdi:) )

Bir operasyon başarıyla sonuçlandı nihayet. Sevgili tex dostumun Yeşil Ejder'ine kavuşmak, cümle ejderlere ulaşmaktan zor oldu. Bay_x dostumuzu bir kaç koldan ablukayla sık boğaz ettikten sonra, gözünden çok sakındığı o cildi sanırım parçalamak bahasına taradı.

Kalbimizde hep özel bir yeri var sevgili Recep beyin. Sayısını kendi de bilemediği hazine odasındaki kitaplarından, engin bilgisinden, paylaşımlarından en önemlisi candan dostluğundan mahrum bırakmasın Allah

Sevgili karargah komutanı Zeki'ye diyecek sözüm yok

O biliyor zaten:)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Bazen iyiyiz, bazen de kötü...
Bu akşam da keyfim yok;
buna rağmen bu harika paylaşımlara kuru da olsa bir teşekkür etmezsem sonra dert olur ve uyku tutmaz.
Sevgili dostlarımız Sayın "Bay_x" ve Sayın "Ertuğrul"a yürekten teşekkürler;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
39
43
denizci
Taramalar hep Bay_X e ait de :Z kendi yok :mad: gidip alıp geleceğim bu gidişle :cool: her ikinizin de ellerinize sağlık üstadlarım :)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Bazı kapaklar beynimde öyle yer etmişki macerayı o kapaklarla hatırlıyorum tıpkı yeşil ejder kapağı gibi.Ellerinize yüreğinize sağlık dostlar.