Karaoğlan Haftalık Resimli Kahramanlık Dergisi 041 Yavru Düşman

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
file

hafta sonu taramayı yaptım ama yetiştiremedim.keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Kimbilir kaçıncı okuyuşum. İçeriğini kare kare bilsem de, her okuyuşum sıfırdan okuma gibi gelir bana.

Umarım tarama temizliği güzeldir. Teşekür yazısı yazarken indirdim. Henüz incelemedim.

İlk seri yerli resimli romanların bende ayrı bir albeniliği vardır. Bu nedenle taramanızı çok önemsiyorum. Dediğim gibi umarım tarama arşiv etmeye daha bir değer katar.

Teşekürlerimle....

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
taramayı orjinalliğini bozmadan yapmaya özen gösteriyorum.beyazlatıp parlaklaştırarak orjinalliğini bozmuyorum.benim arşivimde yeri bu şekilde.umarım işinize yarar:)saygılar.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Kuşkusuz ki arşiv etmek işime yarar. Müteşekkirim. orijinal olması bir hassasiyettir. Amenna.

Sevgili profesör bu gibi durumlara "taramada çare tükenmez" der kabili, bir ham (tıpkı orjinali gibi şarap yıllanmışlığı haliyle) taramayı bir de beyazlatılmış taramayı çizgiseverlerin önüne bir olanak gibi sunmuştu son taramalarıyla.

Ama bu da siz gibi değerli tarayıcı ve edindiricilerimiz için ekstradan bir zaman ve emek israfı olmakla haksız bir istem gibi durmaktaysa da bu tür fahri üslenişteki çizgiroman edindiricilik işinin doğası bu akışı kendiliğinden ortaya koymakta gibi.

Degerli erdalll sırf bu kadara da eyvallah. Bu katkınız dahi bulunmaz değerde çok çok teşekkürler.

Kim bilir sevgili vefalı gibi bir çizgiroman özveriliside Diyar sayfamızdaki bu tür çalışmalar üzerinde ekstradan bir yoğunlaşmayı üzerine iş edinir. Ekip işi böyle de olmakta. Bunu Diyarımızda ziyadesiyle görmekteyiz. Emeğinize saygıyla.

Çok teşekkürler efendim...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,149
Eline sağlık değerli dostum.
Karaoğlan bir başka,okuması da zevkli.
Emeklerin için teşekkür ederim.