KARAOĞLAN Haftalık GençlikveKahramanlık Dergisi Sayı 038 Sarı Bayrak

KARAOĞLAN Haftalık GençlikveKahramanlık Dergisi Sayı 038 Sarı Bayrak

Karaoğlan Haftalık Resimli Kahramanlık Dergisi (2. Seri)

Like Tree86Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12.Mayıs.2014, 18:50   #1
Onursal Üye

erdallll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 378018
•Rep Seviyesi :
erdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond repute
Yeni KARAOĞLAN Haftalık GençlikveKahramanlık Dergisi Sayı 038 Sarı Bayrak

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ilk sayfa kesilmiş.21 Ekim 1964 ikinci seriden inşallah en kısa zamnda 25 adet Karaoğlan paylaşımı yapacağım saygılar iyi okumalar.

Konu savok tarafından (14.Mayıs.2014 Saat 13:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: sali38tr dsotumuz tarafından verilen kapak ilk mesaja eklendi.
erdallll isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Mayıs.2014, 20:40   #2
Yeni Üye

cngz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 426226
•Rep Seviyesi :
cngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond repute
Kapağı bir Karaoğlan sever duvara asmak için kesmiş galiba Teşekkürler Erdal ellerine sağlık sevgili dostum
cngz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Mayıs.2014, 20:49   #3
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1063597
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Bu seride ilk defa indirdim, bunlarıda en yakın zamanda arşive almak lazım.

Teşekkür ederim.
Alt 12.Mayıs.2014, 21:21   #4
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Çok kıymetli paylaşım, eline sağlık üstadım

denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Mayıs.2014, 22:09   #5

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Kapak ve eksik sayfaları bay_x dostumuz ekler sevgili erdallll
Paylaşımlarınla onun bu seriyi tamamlama çalışmalarına güçlü bir destek olmuş olacaksın. Yirmibeş sayı az değil

Kara Murat'lardaki emeklerin belleğimizde hala..
Karaoğlan'daki emeklerin için şimdiden teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum.

Ben de bu serinin ara sayılarından paylaşmış olduğum fasiküllerin ardında son yirmi sayısı ile katkı sağlamaya çalışacağım.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Mayıs.2014, 22:18   #6
Yönetici

Gulyabani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 651984
•Rep Seviyesi :
Gulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond repute
Karaoğlan ve Red Kit'i başka serilerde de defalarca okudum ama Bobizoros ve Radyolu Polisler deyince aklım hep Karaoğlan serisi gelir, başka yerde karşılaştığımı hatırlamıyorum onlarla.

Teşekkürler, dostum.
Gulyabani isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Mayıs.2014, 22:46   #7
Yönetici

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1034361
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Alıntı: Gulyabani´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Karaoğlan ve Red Kit'i başka serilerde de defalarca okudum ama Bobizoros ve Radyolu Polisler deyince aklım hep Karaoğlan serisi gelir, başka yerde karşılaştığımı hatırlamıyorum onlarla.

Teşekkürler, dostum.

1001 Roman 3. seride az sayıdaki çizgi roman başlıklarından birisi "Radyolu Polisler", Nadir Abi.

Sevgili erdalll dostumuza önce bu sayı için sonra da arkasının kuvvetli bir biçimde geleceğine dâir müjdesi için teşekkür ederim.
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Mayıs.2014, 23:37   #8
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1290682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Müjdeli haber ve taramaya bayıldım..
Ellerine sağlık sevgili dostum..
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Mayıs.2014, 00:07   #9
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1831832
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
25 Sayı var müjdesi,direk mavi bayrak demektir.
Liste kırmızı olmadan mavileşti.
Güzel haber ve bu şahane paylaşım için teşekkür ederim.
Alt 13.Mayıs.2014, 00:43   #10
Süper Üye

bes5uc3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 39257
•Rep Seviyesi :
bes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond repute
25 artı 20 eder 45 faskül. Şunun şurasında 2. seride yayınlanmayan ne kaldı ki. Diğer dostlar gibi çalışmalarından emin olduğum iki üstadın sözü icraatın kendisidir.

Selamlarımla...
KARAOĞLAN, profesör ve Bay_X bunu beğendi.
bes5uc3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil