KARAOĞLAN Haftalık GençlikveKahramanlık Dergisi Sayı 173 Kaplanın İntikamı 24.05.1967

12 Şub 2010
15,006
543,642

file

Sevgili bay_x ve ertuğrul şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Teşekkürler sevgili dostum,bu güzel paylaşımınız ile macerada tamamlandı.1967 MİLLİ TAKIM KADROSUDA HARİKA,FENERBAHÇE ORKESTRASI GİBİ :d

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,879
Abi teşekkür ederim.
Kitap gerçekten değerli,
hele büyük şeften gelince manevi değeri dahada artıyor.
Emeklerin için tekrar teşekkür ederim.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,972
Kırşehirli
Diğer çizgi roman edindirimlerini sahipleniş gibi Karaoğlanı da sahiplenen koca yüreğe selamlar.

Bu taramayla bana, bu macerayı ilk kez okuma olanağı vermeniz bağlamında, tarafımdan size olacak olan ikinci bir teşekkürü de hak ettiriyor.

Saygılar değerli üstad...

Son düzenleme:

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Ağabey; aldım ve başım üstüne koydum.
Çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Değerli dostlar,
Sevgili profesör dostumuzun bu nadide " KARAOĞLAN - KAPLANIN ADALETİ" macerasını hoşgörüsüne sığınarak derleyerek paylaşıyorum.
Umarım beğenirsiniz.
Olabilecek hataları bir aceminin işi olarak görmeniz ricası ile.
Foruma paylaşım yapmayı beceremiyorum.
Forum yöneticilerimiz uygun görür de tüm dostlarımızın bilgisine sunarlarsa sevinirim.
Sevgili Profesör dostum şahsında tüm Karaoğlan severlere.....
Selam,sevgi ve saygılarımla.
Ahmet ERDEN
KARAOĞLAN - KAPLANIN ADALETİ.rar 73.9 MB

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
teşekkürler hayırlısı ile bende elimde yaklaşık 30 adet listede olmayan Karaoğlan var en kısa zamanda sizlere buluşturacağım ilk paylaşımım bu serinin 38 sayısı taramayı bitirdim akşam düzenlersem paylaşıma açacağım.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,972
Kırşehirli
Değerli aerden,

"... hoşgörüsüne sığınarak derleyerek paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz".
demenize istinaden, sadece bir okur, paylaşır ilgilenirliği kadarla; fikrimi belirtebileceğim düşüncesiyle gerek sizin, gerek sevgili profesörün izniyle kanaatimi belirteceğim.

Sadece Karaoğlan çizgi roman kısmını okuyan okurları gözetilerek yapılmış bir düzenleme ve üzerinde temizleme yapılmış olmakla artı emek verilmiş olan bu çalışmanızın; çizgi diyarı arşivlerinin içinde çeşitlilik ve zenginlik ve seçicilik oluşla bulunması bana göre bir kazanımdır.

Sevgili profesör'ün taraması ise 47 yıl öncesi sosyo toplumumuzun gündemini işgal eden konuları içermesi bakımından; 47 yıl önceki insanlarımızın neye güldüklerini bize deşifre etmesi bağlamında; 47 yıl öncesinin ilginçliklerini, cemiyet haberlerini bu günle kıyaslatması bağlamında nerden nereye deyişti vs. oluşla kısaca derginin tarih selliği yansıtması bağlamında, paha biçilmez önemde oluşu da kuşkusuzdur.

İşte bu nedenle iki çalışmada seçicilik bağlamında çizgidiyarı okurlarına bir olanak sunmaktadır. Ve değerlidirler.

Selamlarımla...