KARAOĞLAN Haftalık Gençlik Ve Kahramanlık Dergisi Sayı 167 Kafkas Çiçeği - 13.04.1967

12 Şub 2010
15,006
543,755

file

Sevgili bay_x ve tex şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Teşekkürler.Elleriniz dert görmesin.Aman macera bitsin,yarım kalmasın.Bu arada Bay_x 'in 1.seri Yeşil Ejder'i taramasını büyük bir sabırla bekliyorum.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
"Tam maceradan yanayım ben Rahmetli Oğuz Aral gibi " huysuz bir ihtiyar " oluyorum devamı var deyince. Bu nedenle Karaoğlanları mümkün olduğunca tez paylaşmaya çalışacağım başkaca " huysuz ihtiyar " yaratmamak için"

Diyen (izniniz olursa eğer) "Çizgi roman prensi diyeceğim" üstadın, hızına (azmine) yetişmek bile olası değil.

Bu gayret te başka bir başlı başına oluşun takdir konusudur. "Vaktim yoktu. tarama makinem su koyverdi" gibisinden ipe su serme de olabilirdi.

Bunları düşününce üstada takdiri söylememek abesle iştigal olurdu her halde.

Yeri gelmişken ya da bu vesile ile tüm çizgi roman tarayıcılarına ve dijital ortam çizgi roman edindiricilerine, buna neden olan ortam sağlayıcılarına ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim.

Üstad, bu taramada Karaoğlan sayfaları bir öncekine göre daha itinalı olmuş. Taramayı indirdiğinizden biraz sonra görmüştüm. lakin teşekkür yazısını biraz geç yazayım istedim. Çünkü 166. sayıya üst üste üç yazı biraz bıktırıcı oldu diye düşündüm. Ne var ki bu teşekkür yazısını da daha fazlada geciktiremezdim.

Emeğine göz nurunuza ve vaktine sağlık. Teşekkürlerimle...

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
güzel bir paylaşım arka arkaya iki sayı vede ilginç bir kapak ne hazineler var çizgi romanlarımızda teşekkürler üstad.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,594
hiçbiryerde :)
Suluboya ile çizilmiş gibi olan
çizimler güzel görünüyor.
Yeşilçamdan haberler, dünyadan
çizgi romanlar, karikatürlerle
zengin bir dergiymiş.
Teşekkür ederim üstadım

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Mükemmel paylaşımlar!...
Bu nadir ötesi hediyeyi alıp başım üstüne koyuyor ve nezaketinizden mütevellit teşekkür ediyorum. Saygılarımla.