KARAOĞLAN Haftalık Resimli Kahramanlık Dergisi Sayı 148-Yeşil Gözlü Dilber

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep

Tarama : Ertuğrul

Bu sayı ile 186 sayılık 2. seri -eksiksiz- tamamlanmış oluyor.
Karaoğlan serilerine büyük emek veren "profesör" Haluk Yücesoy'u bir kez daha minnetle anıyorum.

Not : Bu kapağın yırtık olmayanı elinde olan arkadaş varsa paylaşmasını rica ediyorum. Kapak düzenlemeleri için lazım.

Son düzenleme:

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
teşekkurler ahmet bey..bir seri daha bitti ve arşivimizde dijital olarak yerini aldı.şimdi sırada 3.seri ve artık ciltleri buldukça paylaşırız.böylece kocaman bir karaoğlan külliyatı olur.saygılar.Tüm emek verenlerin ellerine sağlık...

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
2. seri bu sayı ile tamamlandı.

Gerçekten de 2. seri profesörün çalışmalarıyla özdeşleşen bir seridir.

Profesörün tavrı Karaoğlan okurlarının 2. seriye olan hatırat özlem ve tutkularına bir hitap ve karşılanma olmakla, bu tutum profesörü bu seri ile eşleten bir isim haline getirmiştir. Rahmetli profesörün ruhu şad olsun.

Bu serideki son baskıları arşive kazandıran Değerli Ertuğrul ve siz çalışmalarıyla sayfalar üzerine temizleme ve iyileştirme emeğinden kaynaklı bir imza olan Karaoğlan şahsınıza da özellikle teşekkürler.

Bitmeyen bu azim ve Karaoğlan arşiv çalışması nedenle 68. sayıya olan ilginiz hakikaten takdire şayan bir duygudur. Herşey gönlünüze göre olsun. Sevgi ve saygı dileklerimle....

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,326

Not : Bu kapağın yırtık olmayanı elinde olan arkadaş varsa paylaşmasını rica ediyorum. Kapak düzenlemeleri için lazım.

Sevgili "KARAOĞLAN", Elimde şöyle bir kapak var, o da biraz hasarlı, ama renk doygunluğu filan iyi, ebadı da 1919X2779 piksel ("hızlıresim" sitesi biraz küçültmüş). Eğer daha iyi başka bir tane bulamazsanız belki Photoshop'ta buna eldeki mevcut kapaklardan yama yapılabilir. Kolay gelsin.

(Yandex)

Ygnnpa.jpg

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Böylece bir seri daha bitti...
Çok kişinin emeği var...
Hepsinin eline koluna yüreğine sağlık olsun.
Zeki ve Ahmet abiye ayrıca teşekkürler.
Saygılar.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Teşekkürler Sevgili scanfan.
İki kapaktan bir kapak düzenleyebilirim.
Bittiğinde paylaşırım.

Fazla uğraşmaya gerek kalmadı.
Mesajı yazarken sevgili Beymelikli18'in düzenlemesi gelmiş. Çok ta güzel. Ellerine sağlık.

Kürkün sağ tarafını sola kolonlamışsınız. Orası düzeltilmeli.

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Tamamlanan bir seri daha.
İnsanın mutlu olduğu anlardan biri.
Emeği geçen tüm dostlara gönül dolusu teşekkür ediyorum.
Haluk abiyi rahmet ve minnetle anıyoruz.
Yeni serilere bakalım.
Güzel düzenleme ve paylaşım için ayrıca teşekkürler Sancak Beyimiz.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,871

Bu sayı ile 186 sayılık 2. seri -eksiksiz- tamamlanmış oluyor.
Karaoğlan serilerine büyük emek veren "profesör" Haluk Yücesoy'u bir kez daha minnetle anıyorum.

Aradığınız kapağı ve ikinci sayfasını 600dpi ham tarama olarak bu linke yükledim. Kolay gelsin;

2pqpb4m.jpg