Karaoğlan Haftalık Resimli Kahramanlık Dergisi Sayı 103 - Tiyen-Şan Canavarı (19.01.1

12 Şub 2010
15,006
543,638
file

Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

hemşinli

Aktif Üye
11 Eki 2014
224
677
Hain saya, Karaoğlan'ın onca iyiliğinden sonra, asya kaplanımızı, göz göre göre ölüme terk edip, gidiyor..

Şahane bir paylaşım, teşekkürler abi. :)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Karaoğlanın en güzel macaralarından biri daha tamamlanmak üzere.Teşekkürler sevgili dostum.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
üstadım çok değerli bir seriye katkılar yapıyorsun
benim avatardan anlaşılacağı üzere en sevdiğim romanlar bunlar
çok teşekkürler büyük üstad

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Paylaşımlarınız ağrı kesici hap gibi..Rahatlatıveriyor insanı..Teşekkürler dostum..Ellerinize sağlık..

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Karaoğlan dergisi için teşekkürler sevgili profesör üstadım.

Karaoğlan'ın bu macerasının özel bir önemi daha var, bilim adamı jeolog Prof. Celal Şengör'e Orta Asya çalışmaları için ilham kaynağı olmuş. Kendisiyle yapılmış bir nehir söyleşiden alıntıladığım ilgili pasajı şurada paylaşmıştım: Karaoğlan Bir Bilim Adamına İlham Veriyor

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu

Üstadım bu düzenlemeyi yeni bir konu olarak açsak mı acaba?
Ben de daha önce böyle bir konunun altına düzenlediğim sayıyı paylaşmıştım, 12 adet indirilmişti. :) Oysa sevilen, tutulan bir çizgi romandı. Gideri vardı yani :)
Gevezelik yapmayı bırakıp teşekkürlerimi ileteyim. Hem taramayı yapan Profesör üstadımıza, hem de düzenlemeyi yapan size çok teşekkür ederim.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Shoryuken'den alıntı

Üstadım bu düzenlemeyi yeni bir konu olarak açsak mı acaba?
Ben de daha önce böyle bir konunun altına düzenlediğim sayıyı paylaşmıştım, 12 adet indirilmişti. :) Oysa sevilen, tutulan bir çizgi romandı. Gideri vardı yani :)
Gevezelik yapmayı bırakıp teşekkürlerimi ileteyim. Hem taramayı yapan Profesör üstadımıza, hem de düzenlemeyi yapan size çok teşekkür ederim.

Valla yeni bir konu açmak yöneticilerin bileceği bir iş.
Ben düzenlemeyi sıra ile sürdürüyorum.(Arada sırasız düzenlemelerim dışında).
Daha önce düzenleyip paylaştıklarım;
1. Seriden ilk 4 kitap,
2.Seriden ilk 3 kitap.
Şu anda "Bizanslı Güzel Vasilisya"yı düzenliyorum. Biraz ağır gidiyor. Bir haftaya kadar hazır olur.

Son düzenleme: