Karaoğlan Resimli Kahramanlık Romanı Cilt 20 - Uzun Saçlı Kahraman

12 Şub 2010
15,006
543,718
file

Diyar'da paylaşılmış olan 67-73 arası fasiküllerin sayfaları cilde göre numaralandırılıp cilt kapağı eklenmiştir.

Kendi cildini oluşturmak isteyen dostlar için ilk link sadece cilt kapaklarını ve ikinci link ise tüm cildi içermektedir.

Sadece cilt kapakları linki :

Tam macera linki :

Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,643
Gaziantep

Haluk Bey cilt kapağını tamamen açtığına göre cildi yine parçalamış.

Profesör arkadaşımız da bizleri Karaoğlan paylaşıları ile coşturuyor. :)

Son düzenleme:

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Artık profesör övgülerin efendisi olmuş durumda. Övülme profesörümüzde alışkanlık yapmış olmalı. Her eylemi övgülük olup, övgü alan biri ancak böyle olur sanırım.

kardeşim sende fahri çalışma yapmaktan vaz geç te biz, de sana övgüler sıralamayalım! Biz övgüler söylemekten bıktık(!) ama sevgili profesörümüz çalışmaktan karınca kararınca emekber olmaktan bıkmadı gitti!

Yine de seni çok seviyoruz kardeşim. selam ile...

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
Karaoğlan üstadım ,sevgili profesör,ün tarayıp yayınladığı ve bizi çok sevindirdiği UZUN SAÇLI KAHRAMAN macerası,nın kapağını düzenleyerek yayınlamanıza çok memnun oldum .ayrıca çok kaliteli bir düzenleme olmuş ellerine sağlık.indirebilmemiz için bir link ilave ederseniz çok memnun oluruz saygılar.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Fasiküller cilt kapağı olmadan eksik gibiydi;
Karaoğlan fasiküllerle adeta pusatsız, urbasız plajda gibiydi,
cilt kapağı ile urbasını giydi, pusatlarını kuşandı, Orta Asya'ya geri döndü...
Emekleriniz için teşekkür ediyor, selamlarımı iletiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,643
Gaziantep
Karaoğlan üstadım ,sevgili profesör,ün tarayıp yayınladığı ve bizi çok sevindirdiği UZUN SAÇLI KAHRAMAN macerası,nın kapağını düzenleyerek yayınlamanıza çok memnun oldum .ayrıca çok kaliteli bir düzenleme olmuş ellerine sağlık.indirebilmemiz için bir link ilave ederseniz çok memnun oluruz saygılar.

Linke gerek yok Sevgili Dostum.
Kapağı büyütüp, "resmi farklı kaydet"erseniz işiniz hallolur.