KARAOĞLAN Haftalık Baştanbaşa Resimli Kahramanlık Dergisi Sayı 14

12 Şub 2010
15,006
543,709
14karaoglan10.jpg
14karaoglan19.jpg

Semerkand Casusu isimli macera devam ediyor
14, 15, 16. Sayılar kapaksız.

sali38tr şahsında
tüm çizgi roman tutkunlarına armağandır
Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Teşekkür ederim sevgili profesör,

Karaoğlan çizgi romanının okurken verdiği tadı anlatmak imkansız.Ama gerçekten ap ayrı bir tattır.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,126
Teşekkürler sayın "profesör",
bu nadide eserleri yayımlanma sırasıyla, tüm Türkiyeyi arasak bulabileceğimizi zannetmiyorum.
Sayenizde evlerimize kadar sunuluyor.
Bunun farkında olanlar ve Karaoğlan'ı sevenler mutlaka size minnettardır;
yani öyle olması lazım.
yani ben öyle sanıyorum.
yani İnşallah yanılmıyorumdur.
Öyle değil mi yoksa?
Yok, yok, öyle değilse gerçekten inanmam.
İnsanlar bu kadar vefasız olamaz.
Kesinlikle olamaz.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,045
Sarıyer
Karaoğlanın 1960 başlarından kalmış dergi halindeki maceralarını bugün okuyabiliyorsak bunu büyük çizgi roman sever sayın Profesör'ün zengin arşivine borçluyuz. Arşiv Türkiye'nin 4 bir yanında (mecazi değil, gerçek) taranıyor, ama bu arşiv her gün para üreten büyülü masal kesesi gibi anlaşılan, sonu yok el attıkça bir şeyler çıkıyor.

Teşekkürler üstadım, neredeyse 3 ay oldu Şerif süpermen gömleğini giyeli. Bir ara görüşelim, belki bu sefer biri Killing kostümü giyer, dergileri (fotoromanları) pek ortalıkta dolaşmıyor madem sahtesiyle oyalanırız.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,828
armağan için çok teşekkür ederim üstadım ellerine sağlık Karaoğlan'ın ilk çıkan formatlarını okumak gerçekten hayal edemeyeceğim bir şeydi çizgileri bir harika

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,632
sevgili profesör , sarkomer dostumuzun dediği gibi gerçekten minnettarım. olağanüstü çizgiler harika bir tarama bulunması mümkün olmayan bir arşiv. TEŞEKKÜRLER