KARAOĞLAN Haftalık Baştanbaşa Resimli Kahramanlık Dergisi Sayı 11

12 Şub 2010
15,006
543,758
Maalesef Kapaksız

11karaoglan00.jpg
11karaoglan24.jpg

10. sayıda dokuz sayfa eksik tarandığı sayın akyıldız'ın ikazı üzerine farkedilerek eksik sayfalar eklenmek suretiyle yeni link verilmiştir.
Özür dilerim

Sayın akyıldız 'ın şahsında
tüm çizgi roman tutkunlarına armağandır
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim akşamın ilk hediyesi olan bu güzel kitap için çok teşekkür ederim,ellerine sağlık,en iyi akşamlar dilerim.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,639
sevgili ve sevimli profesörüm bu ithafınla beni çok sevindirdin. yıllarını sadık bir okuyucu olarak çizgiromana veren biri olarak senin okuduğum kitaplara yaptığın katkı yeterken birde adımı anman beni duygulandırdı . Teşekkür ederim.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Teşekkür ederim sevgili profesör,

Tamamlanırsa güzel bir seri olacak.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Gönül dostuna gönül dolusu teşekkürler...
Sevgi ve saygılarımla...
Esen kalınız.

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Bazen geç tanımış olmaktan
daha çok şeyi paylaşamamış olmaktan
üzülürsünüz ya benim için Haluk Abi de öyledir..
Hem çok değerli bir üstadım
hemde sevgili ağabeyim
sağlıklı ve mutlu yaşaman dileklerimle..
Verdiğin emek çok büyük..
Sağol..
Saygılarımla..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Bir Karaoğlan macerası hem de Camoka'lısından.

Kaçmaz. Kaçmamalı.

Sayın profesör burada tarihi bir çizgiromanı değil, çizgiroman tarihini paylaşıyor bu yaklaşık 50 yıllık ilk seri Karaoğlanlar ile.

Teşekkürler değerli ağabey.

eminem

Yeni Üye
4 Ağu 2009
27
6
Sayın arkadaşlar 8 9 ve 10. sayılarda dosya mevcut değil ilgilenebilirmisiniz teşekkür ederim.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Değerli tex,

Şaşırtan eksik kapakları tamamlama paylaşım aşkı heyecanla sürüyor olması sürprizi hayli ilginç olmakta. Çok güzel bir Altaydan gelen yiğit kapağı olsa gerek, kapağı görünce hatırla.dım.

İki ayrı illstürasyon bitiştirmesi emeğin katgınlığını ve bu alandaki paylaşıma katılıcı bilinci ve sevinci göstermektedir.

Bu kapakları alıntıladığınız Yavaşça yayını kitaplarını ve diğer yavaşca kitaplarını hani neredeyse acele beklediğimizi (beklediğimi) unutma lütfen.

Selam ve saygılar.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Siz bu askıyı dün yapmışsınız. Tabii ki bu sayfayı değilde ana sayfayı gece 3 sularında gezindim ama askıyı göremedim.

Ana sayfada "cemsultan"'ın teşekür yazısını görünce askının farkına vardım. Zaten önceki diğer iki kapağa da ön sayfadaki teşekür yazısına rast gelmemle ancak haberim oldu.

Bu nedenle ön sayfada bir teşekür yazısına tesadüf edilmedikçe bu çalışma tamamen rastlantılara denk düşecek bir rastlaşma olmaktan kurtulamayacak gibi.

Tekrar teşekürlerimle...